Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok férfi,21-28 év között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi,21-28 év között, miért nem akar kaland során sem gumit húzni (/védekezni! )? Miért akarják az egyéjszakás kalandot is megszakítással? N

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 13:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem fogják fel, mekkora a kockázat. Úgy vannak vele, hogy a nőnek kell erre figyelnie (természetesen neki is, de miért csak neki kén?). Ha meg jön a gyerek, az nem az ő bajuk lesz- persze gyerektartási kötelezettségre álló farokkal nem gondolnak.

Az elkapható nemibetegségekről pedig nem is írtam akkor még...

2017. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnos a kérdésem komoly és csak tanult férfiakról van szó. Bár egyik sem biológus. : D
2017. febr. 26. 13:29
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Mert úgy is vannak olyan buta nők, akik hagyják :D
2017. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Mert a szex élvezetesebb óvszer nélkül és egy felizgult férfi, aki pillanatokra van a dugástól, minden jár a fejében, csak az nem, hogy esetleg gyermek is lehet az éjszakából vagy esetleg betegséget is elkaphat. Persze, miután ürített, ezek is megfogalmazódnak benne, hidd el :)
2017. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Mert hülye. Eleve egy vicc, hogy a gyerek miatt van csak ellenérzés... egy gyerek a lehető legjobb a rosszak közül ami megtörténhet...

Ha gyerek lenne a legrosszabb, én se akarnék védekezni, de nem az a legrosszabb, és nem akarom hogy HIV-jon a kötelesség...

2017. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

,,persze gyerektartási kötelezettségre álló farokkal nem gondolnak."

Valóban ennyire el tudják veszíteni az eszüket álló farokkal?

2017. febr. 26. 13:30
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Meglepodnel, hogy nehany fejben mekkora a sotetseg ilyen teren... en egyszer pontosan ezert hagytam ott egy sracot heveny rohogogorcs kozben... randiztunk parszor, es sor kerult volna komolyabb dolgokra, es miutan elment mar attol, hogy meglatott az agyban (szo szerint), ezt azzal probalta magyarazni, hogy o ahhoz van szokva, hogy gumi nelkul a noben elvez el, es mivel szedek gyogyszert ezert ez nem lehet problema. Ennel a pontnal kezdtem oltozkodni es rohogni egyszerre.
2017. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7 jézusom :DDD


kihagytam, pedig fontos lehet, hogy csak józan szexről van szó.

2017. febr. 26. 13:36
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Ez reprezentatív felmérés? Mekkora volt a minta? 😅
2017. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Remélem nem reprezentatív, én csak saját és baráti kör tapasztalatairól tudok nyilatkozni. Nagyvárosi, egyetemista, mondhatni átlag fiatalokról. Kb. 20 férfiról.
2017. febr. 26. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!