Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar a barátom múltja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar a barátom múltja. Hogy lehetnék túl ezen?

Figyelt kérdés
Barátom az elején elég hülyén kezelte ezt a múlt-témát. Kérdezetlenül dicsekedett, hogy hány lánnyal volt, hogy régebben hangoztatta, hogy nincs olyan ember, akit ne csalna meg, meg egy lányról olyanokat mondott nekem még mielőtt összejöttünk, hogy 200 évre előre a világ legszebb nője, meg hogy utánam őrá a legbüszkébb... Aztán találkozott fél évre rá hogy összejöttünk egy lánnyal a múltjából, akiről elfelejtette mondani, hogy nem csak ismerős volt... Szerencsére másoktól tudom, hogy nem történt semmi. Elejtett ilyen megjegyzéseket, hogy ˝ ebben az ágyban te vagy nekem a harmadik ˝... Megőrülök ezektől. Nem vagyok azon az állásponton, hogy szűzen kell összejönni, hiszen velem sem így volt. De azért nem kell szerintem ilyeneket hangoztatni, mert ez az elején aláásta a bizalmam, és most nem tudok mit tenni. Hogy tudnék megbízni benne? Néha rohamként rámtör ez, és szinte undorodom tőle is meg az ágyától is. Szeretem és nem akarom elhagyni. Vele ezt nem lehet megbeszélni, mert mindent szisztematikusan tagad. Mit csináljak?

2016. máj. 30. 17:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
De miért jössz össze egy ilyennel?
2016. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ilyen nok megemberelnek magukat, szednenek magukra egy kis buszkeseget es igenis elhagynak az ilyen hapsikat, akkor talan ok is leszallnanak kicsit a magas lorol.


De bocs, tudom, hogy egy ilyen vilag csak vagyalom.


23N

2016. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, csak nem szerelmes még, azért beszél ilyen baromságokat.
2016. máj. 30. 17:30
 4/25 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem kellene bunkózni. Én sok olyan embert ismerek, akik élték az életet nagy kanállal , utána meg benőtt a fejük lágya. Azért mert valaki valamilyen még nem biztos, hogy idővel nem tár jobb útra.

De a kérdésedre válaszolva: ezt magadban kell lerendezned, ha úgy érzed nem tudsz megbízni benne, akkor hagyd, mert folyamatosan ezen fogsz kattogni, akkor is ha semmi nem történik.

22/N

2016. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak egy fiatal kis kölyök.
2016. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tényleg fiatal, gondoltam arra is, hogy csak szájhős, de az annál nagyobb baj :( Egyébként én is hiszek benne, hogy megváltozott, de félek, kutyából nem lesz szalonna, és visszatér ehhez az életmódhoz, ha esetleg valami nem tetszik neki.
2016. máj. 30. 17:40
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Áh, ne tojj be.

Egyszerűen keverj le neki egy hatalmas pofont és mondd, hogy most figyeljen rád, mert többször nem mondod el: vagy jegeli az egóját mostantól vagy jobb lesz, ha jobb kezével kezd újra jó viszonyt ápolni. Neked egy normálisan viselkedő férfi kell, nem pedig valami önelégül hangember, aki valami komplexusát éli ki az idétlen viselkedésével.

2016. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

4es: nem arról van szó, hogy baj, ha valaki kiélte magát, de miért kell ezt az aktuális pár arcába tolni?


Kérdező, én megértelek, de muszáj ezt vele megbeszélned, mert ezzel mérgezi a kapcsolatotokat. A sarkadra kéne állnod, és nem meghunyászkodni az akarata előtt. Ha meg nem lehet vele egyáltalán megbeszélni: komolyan ilyen kapcsolatot akarsz? Jó ez így neked?

2016. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbáltam már ezt a sarkamra állok dolgot, de egyszerűen nem tudok hatni rá. Más téren rendben van a kapcsolatunk, ezért is szeretnék ezen az egyen dolgozni, hogy ne folyton ez jusson eszembe.
2016. máj. 30. 17:48
 10/25 anonim ***** válasza:

"4es: nem arról van szó, hogy baj, ha valaki kiélte magát, de miért kell ezt az aktuális pár arcába tolni? "


Lehet félreérthető voltam, nem azt mondtam, hogy szép dolog az arcába tolni a korai hódításait, sőt szerintem sem udvarias egyik nemtől sem. Csupán arra próbáltam célozni, hogy maguktól a hódításoktól még nem lesz valaki menthetetlen ember :) Van hogy megkomolyodnak. De természetesen amit csinál ez a fiú nem udvarias, sem tiszteletteljes.

2016. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!