Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal csak 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal csak 2 hónapja vagyunk együtt, de még sosem kaptam semmit tőle. Telhetetlen lennék?

Figyelt kérdés

(Nem nagy dolgokra gondolok, pl. 1 szál rózsa vagy ilyesmi-szerintem ez nem nagy áldozat)

Kérdeztem, hogy ez miért van, talán azért mert nem szeret igazán?!

Ő azt mondta, hogy szeret, de az Ő módján és nem az a "lovagias fajta".

Engem viszont zavar ez egy picit, mit lehet tenni?

Ha konkrétan megfogalmaztam ezt a "problémámat", akkor azt válaszolta, hogy mostmár csak ezért sem vesz nekem semmit :(

(jó, tudom másnak nagyobb bajai vannak, de nekem ez rosszul esik)


2008. okt. 11. 13:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi, "de MÉG sosem...."
2008. okt. 11. 13:59
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm...én nem emlékszem arra hogy kaptam volna a barátomtól valamit az első két hónapban. Ha tisztel, megbecsül, szeret akkor az sokkal fontosabb annál mintha virágot adna de durva lenne veled s nem tisztelne. Tudom hogy fontos a gesztus, de a pasik nem igy vannak kódolva. Én még az első éves évfordulóra sem kaptam semmit, csak később egy szál rózsát, ami jól esett úgy utólag is. néha elmegyünk pizzázni, Ő fizet, néha én. szülinapra karácsonyra valami apróság megteszi.

fogsz kapni majd meglátod apró figyelmességeket:) türelem

2008. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Lehet, hogy csak nekem fura ez a tény, mert eddig nem ilyen kapcsolataim voltak.

De, köszi a válaszodat :)

2008. okt. 11. 14:13
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
szerintem igazán lehet adni valamit. főleg az udvarláskor, kell is virágot adni. Legalábbis egy olyan pasi, aki ért a nőkhöz. Drágább, értékesebb ajándékra persze később lehet számítani. De apróságokat bármikor lehet adni. Szeretünk adni annak akit szeretünk. Ha ezt valakitől kérni kell. nem is értem .
2008. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hat en 10 eve elek egyutt a ferjemmel, tudom, hogy szeret, de o se szokott venni nagyon semmit. nem az a fajta.

neha amikor mondom hozzon meglepit, hoz valami aprosagot, orulok neki, de ugy magatol nem jellemzo.

nem igazan zavar, szeretjuk egymast, boldogok vagyunk, stb.

nem ezen mulik.

mondjuk o sose mondta,hogy "csakazertse", hanem probalkozott, dehat istenkem, nem az a lovagias fajta :D

annál édesebb, amikor probalkozik :)

2008. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Párommal pár éve, február 12.-én ismerkedtem meg, ez egy szombati nap volt. Akkor Ő még kb 100km-re lakott tőlem. 14.-én Valentin nap, hétfői napon sokat beszéltünk telefonon. Aztán 15.-én jött a póstás, és egy nagy dobozt hozott, és hát öröm volt átvenni, mikor megláttam rajta párom nevét, hogy Ő küldte. Kibontottam és két óriási maci volt benne, ami egy szívet fogott. Akkor már tudtam, Ő lesz álmaim férfija. Azóta rengetegszer kapok virágot, ajándékot stb.-t Tőle. Ha elmegy boltba is vásárolni, akkor is valami kis meglepetéssel tér vissza. Persze tőlem is kap sok mindent. Visszatérve a kérdésedhez, lehet, hogy nincs olyan anyagi háttere, vagy ilyesmi, ettől független, ne légy elkeseredve, lehet nemsoká egy hatalmas ajándékkal lep meg. Ha páromtól se kapnék semmit, vagy nem kaptam volna, nem esne rosszul.
2008. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért meg is beszélheted vele, hogy te szeretnél ilyet...
2008. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen pasik.. nekem volt egy btom akitől soha semmit nem kaptam, de még névnapomkor se mondott annyit se h boldog névnapot vagy vmi... szerencsére már nincs közöm hozzá :D

Aztán volt egy btom akitől elég sok mindent kaptam, apró kis ajándékok csak ugy :) de tőle sem az első két hónapban ..

Biztos szeret téged, majd eljön az idő amikor venni fog hidd el, de ne ez legyen a legfontosabb. Nekem elég az is ha érzem h szeretnek .. Inkább szeressen és törödjön velem, mint hogy kapjak vmit csak azért mert azt ugy "illik".

2008. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ismerős helyzet! Én is pontosan így vagyok a pasimmal, és tudom, milyen rosszul tud ez esni. Mi egyébként már fél éve vagyunk együtt, és még nem igazán kaptam tőle semmit. Még az udvarlási fázisban sem. De lassan kezdek beletörődni, Ő már csak ilyen fajta...
2008. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 4éve vagyok együtt a párommal, de ő sem nagyon szokott venni semmit, csak nagyritkán. A Boldogság em ezen múlik
2008. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!