Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megígérte, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megígérte, hogy nem fogja felhozni ezt a kényes témát, mégis minden veszekedésnél megaláz vele?!? 19/l

Figyelt kérdés

Semmi bajom nincs a párommal, ő tényleg csodálatos ember, igazi főnyeremény minden téren és a tenyerén hordoz, mindenben számíthatok rá. Mégis az utóbbi hónapokban kimutatta egy eddig tök jól leplezett tulajdonságát, hogy igenis féltékeny. És úgy vettem észre leginkább a régi múltbéli dolgaimat hozza fel amiket még az elején megbeszéltem vele és letisztáztuk, hogy okés tiszta lappal indulunk mindketten és ebből nem lesz gond.

Mégis mint egy óvodás folyton ezzel jön ha valamin összekapunk és általában csak a féltékenysége miatt veszekedünk. Sikerül lecsitítanom és utána mindig normálisan bocsánatot kér, bújik akkor olyan mint egy kiskutya. De nem tudja ezt kezelni úgy látom, mégis féltékeny lesz, sokszor látom hogy nyeli a békát (van ilyen mondás?) és olyankor inkább hozzá se szólok mert nem akarok vitázni.


Az a lényeg, hogy nekem elég sok exem van és becsúszott jó pár egyéjszakás kaland és buli is, már sajnos korán kezdtem az ilyesmit, de nem zavar és nem változtatnék rajta és nem is tudnék. Ez is én voltam, de mostmár kinőttem belőle, megkomolyodtam. Csak a barátom is részben érintett egy ilyen "múltbéli" ügyben vagyis hát ő egyszer még mielőtt össze jöttünk volna (de már ismertük egymást előtte is) ránk nyitott véletlenül egy ilyen intim helyzetben amikor az egyik haverjával összekavarodtunk és hát elég kínos volt, mert ő már tetszett nekem akkor is és szerintem én is neki. Azthiszem egy évre rá kezdtünk el randizgatni kábé.


És ezt a szitut mindig felhozza, hogy ő már látott engem mással dugni és szerintem milyen érzés? Én meg ilyenkor csak azt tudom mondani, hogy akkor még semmi közünk nem volt egymáshoz, miért nem jött oda randira hívni valamikor mert elmentem volna vele és nem történt volna ilyen. Erre meg kezdődik, hogy nem az ő hibája hogy én ilyen kis "könnyűvérű" (nem így fogalmazott) voltam, ne varjam ezt is az ő nyakába.

Aztán én mondom erre, hogy jó akkor vége mert úgy látszik nem képes betartani amit megígért. Utána jön a békülés, jön oda hogy sajnálja amiket mondott, bújik, puszilgat és mondja, hogy mennyire szeret engem és csak azért ilyen mert úgy szeret és rossz neki, hogy mással is voltam.


Persze ilyen azért nem mindennapos de havi 2-3x biztosan előfordul egy ilyen féltékenykedéses roham amikor én el akarok menni találkozni egy fiú ismerősömmel vagy barátommal, sőt az egyik exemmel tök jóba vagyok ez is zavarni szokta. Egyébként az esetek 99%-ban teljesen más Ő, tényleg igazi főnyeremény mint férfi/társ de a féltékenykedése elég zavaró. Megbízhat bennem mert sosem csaltam meg senkit, és tudja, hogy szeretem. Én már párterápián is gondolkodtam -tudom hogy bénán hangzik :) - mert semmi esetre sem akarom, hogy tönkremenjen emiatt a szerelmünk márpedig ha csak ez a probléma a kapcsolatunkban akkor ezt kell megjavítani. Ő egyébként 25 éves ő dolgozik már én még tanulok.


2017. márc. 1. 09:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
kérdezd meg tőle, akar-e egy szerinte ilyen könnyűvérű kur*ával együtt élni. Ha igen, akkor ne hozza fel. Ha nem, akkor minek vagy vele :)
2017. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Meg kell neki mondani hogy ez zavar téged hogy ezzel jön folyton minden veszekedésnél.. és ez nem lesz jó így.

Ha nem adsz rá neki okot akkor nem lesz féltékeny. És tudatosítsd azt is benne hogy nem lesz ok ilyesmire és bizzon meg benned..

2017. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%
Első --》 Istenem 😂
2017. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem inkabb tedd ossze a ket kezedet, hogy talaltal egy ferfit, aki 19 eves tinilanykent ilyen multtal meg komolyan tud venni.
2017. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
34%
A normális nők megy egyedül vannak..
2017. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha havonta 2-3 alkalommal előjön a téma, akkor úgy tűnik, nem tud megbékélni az előéleteddel. Próbáljátok meg a párterápiát!
2017. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
23%
Én pont az ilyen hibák kivédésére csinálom azt, hogy nem jövők össze ilyen "nővel". Legelején meg kell tudni, hogy mekkora ribænc vagy mekkora ribænc volt és, ha túl nagy akkor tárgytalan a kapcsolat lehetősége. Össze sem jöttem volna veled. Úgyhogy én a srácot nem értem.
2017. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
25%
Tizenévesen sok ex meg egyéjszakások????? Jézusom. És 19 évesen (még mindig tizenévesen) azt állítod, megkomolyodtál? Aha, persze, egyik percről a másikra. Senki nem fogja neked ezt elhinni, ne csodálkozz, ha a barátod se fogja. Ebből szakítás lesz. Kicsit jobban meg kellett volna gondolnod a viselkedésedet. Bunkó, tuskó proli kreténeknek leszel csak jó, mert normális ffi az ilyet kerüli.
2017. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Sztem.5000 évig is magyarazhatnád neki hogy felejtse el,hogy Téged ez bánt,akkor sr változik semmi.Mert benne maradt az az élmény,amiről íttál,az amilyen voltál.Majd amikor szakítotok akkor esetleg rájön,hamarabb nem valószínű.
2017. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

*amiről írtál.


Persze beszélj vele még egyszer,hátha.1# nem is rossz tanács.

2017. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!