Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis viselkedes? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis viselkedes? Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

A parom skizofrennek titulalt ,mert a PMS tuneteim szerinte az atlagnal erosebbek, illetve szerinte olyankor feszult vagyok.Most ismeros reven intezett egy kulfoldon kaphato gyogyszert. Szamomra kicsit megdobbento, es hiaba mondtam neki,hogy mas nok is kuzdenek ezzel a problemaval, nem fogja fel.Ugy kezel ,mint egy marslakot.Azert furcsa, mert elmondasa alapjan 1-2 napig tart nalam, de akkor minek a gyogyszer?

Ugyanehhez kapcsolodik az is,hogy ha hazajon munkabol pl. nem ad puszit, vagy udvozo olelest.Nem ritkan 8-kor er haza, nem kerdez nagyon semmit,majd mikor lefekszunk

aludni sem ad puszit idonkent, ha en nem kezdemenyezem. Engem megdobbent ez a viselkedes elozo parjaimnal ilyen nem igen volt.Ha megkerdezem mi a baj, altalaban harit, vagy elvicceli, vagy letagadja.Azonban amikor latom,hogy ilyen 1-2 nap utan elkezdek tole elhidegulni, nyomaszt , olyan erzesem van mintha kerülne engem...majd par napig megint normalis, bujos.Ilyenkor mikor vannak passziv napok semmit sem kerdez tolem, levegonek nez.Ha lathatoan rosszkedvem van emiatt, nem erdekli. Furcsalom,hogy este 8-ig dolgozik, es van,hogy telefonja csorog 20.30-kor akar hetvegen is.Egyszer lattam ferfi hivja, de mibol tart atirni a nevet.Nekem furcsa hetvegen ez. Par honapja elunk egyutt, mit kellene csinalni? Van aki ilyen hideg tipus?



2017. márc. 1. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

Nem hideg típus (hisz tud bújni is), csak nem rajong érted. Teljesen egyértelmű, hogy nincs hozzászokva a PMS-hisztihez, és kiegyensúlyozottabb nőre vágyik. Ha nem tudod kezelni ezt, akkor szerintem inkább engedd el, hadd találjon magának egy normális nőt, akivel boldog lehet.

Bocs.

2017. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor meg eleg gyava dolog a masikkal ez a viselkedes...bar en hiszem azt, PMS eseten is kellene minimalis turelem a masikkal.Az eletben vannak nagyobb problemak is.Nalam a "hiszti" az annyi,hogy a szokasosnal erzekenyebb vagyok, de akkor sem bantom, nem szolok be.Inkabb csendben elvagyok
2017. márc. 1. 20:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1-2 napot nem lehet kibírni azért, hogy a többi boldog legyen?

Na meg mi az, hogy gyógyszert intéz neked?

Egy egészséges ember inkább ne szedjen be skizofrénia gyógyszert...

Bocsi, de a párod hülye. :(


21/L

2017. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Semmiképp ne szedd be a gyógyszert! Mivel nincs semmi bajod, csak káros lenne, és hosszútávon nagyon tönkretenne. Ezejet valóban beteg embereknek fejlesztik ki, és ahogy antibiotikumma sem tömjük magunkat csak a hecc kedvéért, ezt sem szabad.

Az meg, hogy picit mániákusan viselkedsz a hormonjaid miatt...szerintem teljesen normális. Én szerintem messze túl lépem a normális szintet olyankor. Párom sose akart begyógyszerezni, vagy csak pszichológushoz küldeni. Folyton segíteni akart, hogy jobb kedvem legyen, ma is emiatt kaptam csokit, és azonnal mosolyt csalt az arcomra, hiába csinálja ezt minden alkalommal. Jól esik, hogy foglalkozik velem, és könnyebbé akarja tenni számomra. Ezt kéne valahogy megbeszélned pároddal. Mondd el, mire van ilyenkor szükséged, mitől lesz könnyebb a napod. Ha épp nem munkanapon tör rám az efféle hiszti, akkor párom csinál nekem egy forró fürdőt, előveszi az infrás masszírozót, és lemegy csokiért, csipszért, bármiért, amit épp megkívánok. Így kb pár óra, és már csak nevetünk mindenen. Nagyon sokat segít, és sokkal kevésbé vagyok elviselhetetlen, és rövidebb ideig. Korábban tényleg borzalmas voltam, random bőgtem, fetrengtem a fájdalmaktól, hangulatingadozásaim voltak, remegtem, mániákusként viselkedtem... Szegény meg is ijedt az első 2 alkalommal, azóta meg megvan a rutin, és 1-2 óra alatt újra önmagam vagyok. Volt, hogy teljesen kimaradt minden, a fájdalom is, csak mert gyorsan reagált. Szóval...beszélgess el vele. Valószínűleg sose tapasztalt korábban ilyesmit, vagy nem ilyen súlyosan, így érthető, ha megijed, de nagyon nem jó irányból közelíti meg. Nem beteg vagy, csak rosszul viseled ezeket a napokat, de ez megoldható figyelmességgel, kommunikációval, gyógyszerek nélkül (max görcsoldó). Valószínűleg az ő hangulatingadozásai is rátesznek erre, amit szintén meg kéne beszélnetek. Engem is megviselt hasonló korábbi párjaimnál. Borzalmasan rossz irányba gerjesztettük a másik hangulatát, hozzáállását.

2017. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Gyorsan szabadulj meg tole,mielott megmergez. Minden gyogydzer veszelyes,kilonosen a pszichoaktiv szerek.

Amit csinal,az az elso lepese egy agressziv bantalmazo kapcsolatnak. Ezutan lesz,h elszigetel a barataidtol,utana leepiti az onbizalmad,utana fenyeget,aztan elkezd vrrni rendszeresen. En a fenyegetos szakaszig jutottam az eloho elettarsammal,akkor olvastam errol cikket,raismertem meg egyebkent is undoritoan viselkedett es kirugtam.

N

2017. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Na ezért nem kell nekem pasi! :D Minek? Mindnek van valami bibikéje! Nem is értem némelyik nő hajkurássza a szerelmet,de minek? Tök jó nyugalomban,nem még alkalmazkodni egy idiótához!

Te is menekülj,ez a pasi csak lehúz,kikészít! Kell ez neked?

2017. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Valahogy nem tűnik orvosnak, szóval ne szedjél semmiféle neten rendelt szrt.


De nem tűnik a párodnak se:

" ha hazajon munkabol pl. nem ad puszit, vagy udvozo olelest.Nem ritkan 8-kor er haza, nem kerdez nagyon semmit,majd mikor lefekszunk

aludni sem ad puszit idonkent, "


Nem hideg típus, nem szeret, csak nem talált "jobbat"

2017. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az exem is ugyanezt csinalta,se puszi se pa ha en nem nyomultam. Majd mikor szakotottunk benyogte hogy en skizofren vagyok. Jo tudni....mibol gondolghatta?mik a tunetek?
2017. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Itt valaki irta feljebb, es egyetertek en is azzal,hogy minden pasinak van valami stiklije. Lassan ugy latom jobb lenne egyedul, mert folyamatosan barkochbazni kell vajon mire gondolhatnak, mit ereznek...blabla..unalmas.Nekem meg sosem volt olyan parom aki neha rolam is gondoskodik, tolerans. Hat igen nekem is furcsa,hogy egy nehez nap utan magatol nem bujik, jon.En meg kezdem unni,hogy csak en menjek.Tegnap ugy jott haza ,hogy nem koszont hogy "hello megjottem"---akar egy betoro csendben tett vett, evett, furdott, nezte a tv-t (pl. beszelgethettunk is volna) aztan befekudt az agyba se puszi semmi.Direkt vartam vajon ad-e. Meg varok kicsit, de erzem,hogy valami nem stimmel vele.Es ha hiszitek ha nem pl. elotte nap nem volt semmi vita, van,hogy tok jol elvagyunk ,normalis, de idoneknt igy jon haza.Masik nore is gondoltam... Szerintem alap dolog lenne koszonni, puszival ,olelessel egy kapcsolatban. Igen ez is erdekes,hogy gyogyszerezni akar.2 nap nem olyan sok, foleg,hogy ilyenkor kicsit erzekenyebb vagyok.Ugy alltja be mintha nem volna a foldon ilyen no.
2017. márc. 2. 18:38
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi igazabol egyetlenszer veszekedtunk, es akkor elso alkalommal azt mondta a vitatkozasnal,hogy en veszekedos vagyok (holott tenyleg akkor vitatkoztunk eloszor, akkor is en kerdeztem meg mi a baja) Azota sem veszekedtunk. Sot szinte sosem, ezert nem ertem minek szerez és mire szerez tulajdonkeppen gyogyszert.Mikor kerdeztem mi van abban az egy-ket napban elviselhetetlen akkor nem fogalmazza meg .:D Meg pl. egyszer ment a radioban valami dallos bogi szam, erre en mondtam nemi kritikaval(nem szeretem az uj dalat),"biztosan sokan ismerik" , erre o kicsit feljebb tekerte a hangot. Na ezt pl. nem ertettem. :D Meg mondtam,mikor multkor hasmenese volt napokig hogy a citrusfeleket inkabb meg kell etkezes elott mosni, azt se mossa meg. Komolyan a kutyazas utani kezmosast mar 4 honapja nem merem mondani.Sot ugy erzem ha normalisan kozlom a velemenyem, azt is olyan furcsan veszi, piszkalasnak.Igy nem szolok semmit, rahagyom.Erdekes, kezdek kiabrandulni
2017. márc. 2. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!