Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ilyen pasiról a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ilyen pasiról a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tömören:

Tetszett egy srác, akartam is tőle ezt-azt, de amikor jobban megismertem, a stílusa hagyott némi .... Szóval ennek a helyzetnek, mármint, hogy igen öntelt, ego, akarnok és szerintem gyermeteg is volt, egyszerűen az lett a vége, hogy még szexelni sem akartam vele és elküldtem egy " előbb dugnék Quasimodo-val, mint veled" típusú mondattal délvidékre.. :-)

Most pár hete meglátott facen és ennyit írt: "Szex?"

Erre írtam, hogy ne haragudj, de eléggé jól kiismertem a személyedet ahhoz, hogy ne éljek a dologgal.

Erre a következőz írta:"Amikor ott a lehetőség, mindig a hülyeségekkel jössz."

A válaszom erre az volt, hogy értsd, meg számomra ez nem egy lehetőség.:-D

Erre: "Akkor ne keress többet".


:-DDDD


Komolyan, akkorát röhögtem, mert nem beszéltem vele több, mint egy éve és most sem én írtam rá.


Szerintetek nem röhejes?

Másra nem tudok következtetni, csak arra, hogy ego és tiszta óvoda.

Vagy nem tudom, az ilyen reakciókat mi motiválja, mert a férfiasság és értelem biztos nem.



2016. ápr. 27. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nincs véleményem. Szex?
2016. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmúltál már 14?
2016. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom, páran magukra ismertek... :-D Hagyjuk :-D
2016. ápr. 27. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Vagyok olyan ronda mint Quasimodo, úgyhogy dobj egy kontaktot és elviszlek a harangtornyomba.
2016. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az a véleményem, hogy téged azért érdekel a srác, ha egy ilyen szép hosszú kérdést kiírtál róla.
2016. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csalódtál benne úgy érzem. Nem baj. Majd elmúlik az érzés. Mindenki átesik ezen, hogy külső alapján ugrana, majd alig bírja magát megállítani a levegőben. De legalább tetszettél neki te is.
2016. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belebotlottál egy vadbaromba. Megesik az ilyen.
2016. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!