Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éves parkapcsolatban elhideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves parkapcsolatban elhidegülés, megmenthető még ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Az elején minden jol ment voltak viták de hol nincsenek, majd egysyer összevesztünk és nem is beszéltünk én pesze ,,férfi" modjára egy egyéjszakás kalandal zárni szerettem volna na persze utánna volt lelkiismeret furdálasom és nem hagyott nyugodni ő sem, én felhivtam és elmondtam mindent és utánna még beszélgettünk egy darabig és ujra összejöttünk. Én éreztem hogy most nem tolhatom el és probáltam tanulni a hibákból és persze szerintem elág jot teljesitettem egy darabig. Minden okén ment mig meg nem szerettem volna kérni a kezét és persze titokban ami szerintem a legnagyobb hibám. Anyit titkoloztam e téren hogy már alig beszéltünk a jövönkről na persze a mai rohanásban szerintem olyan megszokott lett a kapcsolatunk. Ő erre összeköltözésről beszélt a szülöktöl távol amire én persze bepánikoltam, mert láttam a titokban tervezett lánykérést dugábadölni, nagyon rossz érzés volt. Végül is megbeszéltük ő beköltözött egy rokonáho munkahelyet változtatott egy jobban kereső állás reményében és én mentem volna utánna 1 hónap mulva a munkám miatt. Igy hévégés kapcsolattá alakult az egész na persze ha az idöm engette még egy csókért is elmentem de töbnzire csak szombat ésvasárnap voltunk együtt. Eléggé támadóan viselkedet és én persze csak tetöztem a bajt, bizonztalanságomban még jobban elbizonztalanitottam. Picit gzóyanakodová tett sok minden de persze én biztam benne mig nem véletlen lebukott.... megcsalt. Kb egy hónapig nem beszéltünk (nehéz és gyotrelmes idő volt számomra). Én kezdeményeztem a beszélgetést és odáig jutottunk hogy kérte a bocsánatom és persze megbeszéltük miért és hogyan jutottunk idáig de öszinén és hogy ezután megbeszélünk mindent ami nem tetszik, persze én is akartam és mondtam is neki de ő kérte hogy folytassuk. Tisztában voltunk mindketten hogy nehéz lesz, ő munkahelyet váltott és persze én felöröltem minden tartalékom, kis idore rá összekoltöztünk. 7 hónap mulva változott valami és most ott tartunk hogy ismét el akar hagyni persze ha kérdem azt mondja hogy szeret de valami hiányik és ő ugy érzi hogy nem érdemlek ilyen párt magam mellé, mert ő lássa hogy én szenvedek mellette, én nem igy érzem. Anyagilag én padlon vagyok ő képes felvenni hitelt hogy elköltözzon.

2017. márc. 3. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de csak a félig olvastam el eléggé zavarodott az írásod és nem összeszedett. Elég lett volna csak a lényeget kiemelni :)

Szóval azt kérdezed hogy menthető meg egy 5 éves kapcsolat? Ha meglehet menteni akkor én azt tanácsolom hogy legyél férfi, legyél igazi társa igazi barátja igazi szeretője.

Egy nőnek fontos az odafigyelés, a gyengédség, a tőrödés. Igényeljük ha megkapjuk és biztonságban szeretetben érezzük magunkat a férfi oldalán ugyan vagy azt még többet adunk vissza igazi forró belsőséges női szerelmet. Ami kölcsönösséget ad.

Egy kapcsolatban nem csak magaslatok vannak, vannak mély pontok is. De! Ha figyelünk egymásra és tudunk kompromisszumokat kötni egymás ügyes-bajos dolgait elnézni sokszor akkor minden mélypont kiküszöbölhető! Ehhez az kell hogy az ember félre tegye a büszkeségét és a másikra tudjon figyelni meghallgatni a gondjait együtt megoldani. Küzdeni kell egymásért. Ez a titok.


Véleményem az, hogy ha nincs minden veszve vidd el őt egy kis kikapcsolódásra ahol csak ketten tudtok lenni és átbeszélni a gondjaitokat sérelmeiteket. És fogadd meg neki hogy a jövőben sokkal többet beszéljetek egymással és figyeljetek egymásra. Talán így..

2017. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek ha a zavarodottan irok, mint kiderült albérletet keres és már nem akarja az egészet ez engem sért egy kicsit de nem tudok mit tenni csak beszélgetni vagyis inkább beszélni vele. Azt mondja minden idegesiti az egész helyzet a körülmények és csak megnyugvást akar.
2017. márc. 4. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a "nem érdemlek ilyen párt magam mellé" szöveg azt jelenti,hogy már nem veled tervezi a jövőt.

Ez a hajó már elment sajnos :(

F40+

2017. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma is beszélgettünk semmi változás, volt lakásnézöbe. Kérte hogy fekudjek le mellé, mondom nem mert szeretem erre ő átolelt az agyban és azt mindta kussoljak (fenyegetön és nem komojan). Erre én azt mondam mi hülyék vagyunk, nem értek semmit.
2017. márc. 4. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd őt egy kicsit egyedül ha komolyak az érzelmei irantad es meg mindig szeret, keresni fog.
2017. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Köszömöm a tanácsod ezen már én is gondolkodtam csak az agaszt hogy ez az egész egy pánik féleség a részéről és lehet hogy nem leszek ott h szüksége lenne támogatásra. Ezt a pánik szerü érzést én is éreztem egyszer és a mai napig fáj.
2017. márc. 4. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

5# vagyok

Akkor mondd meg neki hogy tudd bármiben számíthatsz rám ott leszek melletted ha bajban vagy. Szeretlek. És nem akarlak elveszíteni. De hagyok neked időt hogy egyedül légy. Ha úgy érzed tudod folytatni velem és készen állsz egy közös életre akkor ott leszek stb

2017. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!