Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolzok, mi a velemebyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolzok, mi a velemebyetek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Eloszor is elnezest hogy ekezetek nelkul irok, telefonon potyogok. A helyzet a kovetkezo: 26 vagyok, baratom 25. Most fogunk osszekoltozni bar egy ideje egyutt lakunk-szuleimnel. (En kenyszerhelyzet miatt koltoztem vissza hozzajuk.) Feltunt, hogy sokszor E/1ben beszel a jovorol (az em hazamban majd ez meg ez lesz...) En helyi vagyok, o ugy jott ide munka miatt. Tudja hogy en nem akarok a kornyelrol elmenni (leginkabb a fovaros kozelsege miatt), nekem viszont az az erzesem hogy par ev mulva mikor lejar a tanulmanyi szeruodese a cegnel, o innen dobbantani akar. Addig is velem, nalunk, lakik mert meg van oldva a lakhatasa? En minel elobb szeretnek gyereket, o azt mondta hogy neki meg nem hianyzik hogy itt bomboljon (igy). Ha (joszandekbol) segiteni akarok neki vagy tanacsot adni, akkor olyanokat valaszol vissza amibol igy tunikmintha bem akarna hogy "az o dolgaihoz" nelem barmi kozom legyen. Megjegyzem, nem az eletet akarom megszervezni. Milyen jeleket kene eszrevennem ahhoz hogy megbizonyosodjak arrol hogy szerepelek a jovobeli terveiben? Megkerdeztem hogy tenyleg velem akar-e egyutt elni vagy csak azert mert igy neki koltsegkimelobb es kenyelmesebb lenne? Azt mondta persze hogy elsosorban miattam de ha en nem lennek akkor is idekoltozott volna alberletbe. Tudom hogy kene neki egy garazs az autoja miatt de elszolta magat hogy csak berelne, mert hosszutavra nem akar garazst venni. Ilyen apro jelekbol, elszolasokbol en nem tul sok jora kovezkeztetek. Ti mit gondoltok?

2017. márc. 6. 00:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, az osszekoltozes az lesz, hogy ahazhoz tartozo kisebb hazreszbe koltozunk.
2017. márc. 6. 00:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg mondta hogy nem akar gyereket !Mondjuk az furcsa hogy nem többesszàmban beszél meg irtad hogy elszolta magàt !Én nem élném bele magam egy futókapcsolatnak fognàm fel és ha menni akar akkor menjen !
2017. márc. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En pl igenylnem hogy neha megsimogasson vagy ne adj isten megmasszirozzon, tenyleg csak kicsit kenyeztessen. Amikor en akarbam simogattni akkor meg csak nyoszoro. Nem esik jol neki, vagy nem szereti, vagy nem tudom. Ki nem szereti ha pl a fejet simogatjak pl?
2017. márc. 6. 00:33
 4/5 anonim ***** válasza:

mivel cska most próbáljátok ki az egész közös dolgot?!

én se vennék egyből házat, meg garázst meg mindent...

túrót.

először éljünk együtt hiba nélkül min 1 évet, legyen lagzi stb, majd utána lehet közöset házat meg minden mást venni.

Nézd már meg az ő szemszögét:

vesz garázst, aztan pár hónap mulva meg szétmegy a kapcsolat?! kínlódik az eladással stb csak nyűg...míg a bérletet felmondja aztán megy.


Nekem sem kéne még gyerek! Mire, hova?! először talán teremtsetek SAJÁT otthont, SAJÁT életet! Ne anyádék nyakán, aztán jaj terhes lettem hurráá....

26/F

2017. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet.Miert kene megbizonyosodni arrol hogy veled képzeli.Azert mert most osszekoltoztok?Es mivel akarod bebiztosítani hogy a büdös életbe nem lep le?Mert ha azt mondja igen csinaljunk gyereket nemsokára,kell a garazs is stb...Akkor se biztos.Feldobni a gyerek témát,a garzson témázol.gondolom.ez elég rendszeres,és nem csodálkozom,hogy egy 25 eves pasi meg nem szeretne gyereket meg úgy az egesz eletet lepapírozni.Nem hangzik jól hogy máshogy képzelitek az életeteket,de lehet azért beszél E/1 személyben mert túl sokat hozod fel a témát es jelezni szeretené ezzel hogy sok vagy. Majd kiderül higy megy az együttélés. Hagyni kéne hogy magatól kialakuljon.És vagy igen lesz vagy nem.Te se 40 vagy hogy azon aggódj kifutsz az időből...
2017. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!