Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha nem akarom mindenáron bizonygatni, bemutatni a boldogságunkat másoknak? Miért zavarja ez a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt. Szerintem a kapcsolat magánügy. Nem szeretek mások előtt vadul csókolózni például. Mindent megkap a párom, nyaralás külföldön, síelés, virágcsokrok, ajándékok. Amit nem szeretek: ezeket mutogatni másoknak a facebookon. Nem teszek ki nyaralós képeket, fotókat arról hogy mit kapott tőlem. Nem másoknak csinálom ezeket, hanem neki.


Most lett egy vita emiatt. Jön a nőnap és szóvá tette, hogy az egyik munkahelyi barátnője minden alkalomkor hatalmas virágcsokrot kap a pasijától a munkahelyre amit futár hoz (én is ugyanonnan veszem neki, ugyanolyan értékben, csak otthon adom oda) A csaj rájátszik a dologra, hogy mindenki lássa, meg se szagolja de már teszi ki a közösségi oldalakra. Aztán haza se viszi, napokig kinnt hagyja az asztalán, hogy mindenki lássa. Amúgy mindent lefotóznak, kitesznek, menőznek.

Szerintem ez nagyon mű, nem igazi kapcsolat. Ha egyszer az ilyeneknek valami nagy bajuk lesz, ott is hagyják egymást.

Rátett a dologra hogy több csaj is meg akarta vigasztalni őt, hogy milyen szegény hogy ő soha nem kap semmit tőlem! Aztán arra jutottak a "barinők" hogyha nincs "bizonyíték" rá, az olyan mintha meg se történt volna.

Autókkal foglalkozom és barátnőmmek vettem egy kocsit, de ugye nem tettük ki, nem mondtuk. Hónapokig észre se vette senki mert nem virított vele, most meg hogy kiderült véletlenül full hülyének néznek minket hogy "eltitkoltuk"


A barátnőmet elkezdte ez zavarni! Leginkább az hogy mások olyan buták, hogy emiatt sajnálják őt, engem meg egy bunkónak állítanak be. Mit tudnék tenni? Én nem a facebooknak meg másoknak élek, nem ilyen vagyok. És ő se ilyen volt az is tetszett benne. Nem akadok ilyen lenni. Miért elvárás ez manapság?

Sajnos barátnőm hiába diplomás, olyan területen dolgozik ahol sok az agyhalott pi...a. Szereti a munkáját.


2017. márc. 6. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, hogy kitegye amit akar, ezzel nem art senkinek es a ti kapcsolatotok se lesz rosszabb. En kiteszem neha Instagramra amit akarok, nem kapok 1000 lajkot, nincs 10.000 kovetom, de jo neha visszanezni ott a dolgokat. A Facebookot nem hasznalnom nagyon ilyesmire. A baratom nem igazan posztol sehova semmit rolam (magarol se), de nem igazan zavarja, ha en ki akarok valamit tenni, szerintem ez semmi befolyassal nincs a kapcsolatra. Ha ez a vagya, hagy tegye.
2017. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez amolyan,környezet rá hatás.

Tegyél meg valamit,amit amúgy nem tennél.Nem teszed akkor különcnek néznek.

2017. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarlak bántani, de hiába diplomás, nagy szakadék van a kettőtök érzelmi intelligenciája között. Neki kell még, hogy itt ott villogtasson, megsimogassák, különben nem érzi magát fontosnak. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ebből illik kinőni 20 fölött, viszont a mai média nem hagyja. Ha nem tudsz hatni rá, mert még nem érett hozzá, akkor hagyd, hogy kitegye, viszont olyanba ne menjél bele, ami neked is kellemetlenséget okoz (mint a smárolós képek).
2017. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre a leírásodból, hogy titeket az zavar, hogy a kakit kavarják alátok, mivel még a valóságban éltek. Szerintem eztán is ezt tegyétek, mások véleményét meg próbáljátok meg figyelmen kívül hagyni.

30/f

2017. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos idegesítő, hogy sajnáljoznak rajta, és ezt könnyen meg is tudná oldani, ha kitenne a képeket, de akkor meg jönne az irigykedés meg a beszólogatás, hogy kocsit kap meg stb. Soha nem fogtudni megfelelni efy olyan munkahelyen, ahol ilyen nők dolgoznak.

Egy picit engem is zavar, hogy a párom nem mesélte el másoknak, hogy összeköltöztünk, pedih a szülővárosátis elhagyta emiatt, egy picit olyan érzés, mintha nem lenne szabad örülnöm neki, mert én vilàggá kürtölném a boldogságom, de

2017. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* de ez van.
2017. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az ilyen embereket sosem értettem, de azt hiszem nem is fogom. Ennél már csak a haver jeepjével pozolós férfiakat tartom a szánalmasabbnak.

Neki kellene észrevennie magát, mennyire nincs köze a lényeghez, ezek szerint neki fontosabb a felszín.

2017. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd eddig is tudta, hogy ez nem a stílusod. Mondd meg, hogy nem szeretnél másmilyen lenni mások kedvéért. Ha eddig megfelelt neki az a mód, ahogy kifejezted a szeretetedet iránta, akkor gondolja végig, hogy most miért nem. Ne hagyja, hogy lenyomják a munkahelyén. Én kinevetném a kollégákat, ha meg akarnák mondani, hogy hogyan kéne szerintük "helyesen" szeretnünk egymást. Nagyon keveset, szinte semmit nem mond el két ember kapcsolatáról, hogy mennyire van demonstrálva a külvilág felé.

Kicsit off, de szerintem azért egy csipetnyi felszínességért neked sem kell a szomszédba menned.

"Szerintem ez nagyon mű, nem igazi kapcsolat. Ha egyszer az ilyeneknek valami nagy bajuk lesz, ott is hagyják egymást."

Ezt mindössze abból szűrted le, hogy kiteszik a fészbukra, ha kapnak egymástól valami ajándékot, vagy ennél azért jobban ismered őket?

2017. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Isten mentsen az ilyen nőktől :)
2017. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!