Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőknek minél többet enged a férfi, annál jobban elszemtelenednek?

Figyelt kérdés

Nem provokatív kérdésnek szánom de nem tudom szebben megfogalmazni. Több párkapcsolaton vagyok túl, eleinte úgy álltam a nőkhöz, ahogyan a szüleimtől láttam: az a jó ha a párjának minél nagyobb teret enged a férfi, elhalmozza ajándékkal, szeretettel odafigyeléssel. Ebben a szellemben két kapcsolatot vittem végig de egy se tartott több mint egy évig, mind a kettő megcsalással végződött és nem az én részemről. Az egyik barátnőm a távolságra hivatkozott (más megyében lakunk de a hét 5 napján egy városban tartózkodunk) a másiknál az volt az indoklása, hogy lényegében túl jó ember vagyok hozzá, majd lelépett egy nála 3 évvel fiatalabb bulis hülyegyerekkel.


Itt betelt a pohár és elgondolkodtam mit csinálok rosszul. Bele gondoltam abba, hogy a szüleim kapcsolata valóban olyan tökéletes-e mint ahogy lefestik előttem és rájöttem, hogy anyám sajnos elég sokszor apum feje felett döntött ő pedig ki kell mondani sokszor papucs volt. Összeszedtem magam és ezek után úgy bántam a nőkkel mint a barátaimmal, tehát ha valami nem tetszett az eddigi kedves félrehívás helyett frontálisan megmondtam - ha neki állt feljebb, keményen aláztam. Erre mi történt? Kis sértődés és szipogás után tudtunk egyenlő felekként beszélni, kompromisszumot kötni és megoldani a dolgokat, és eszébe se jutott onnantól, hogy megcsaljon vagy hülye indokokkal megalázzon, elhagyjon. Ezek persze az én tapasztalataim de mindebből azt szűrtem le, hogy a nők olyanok, mint a gyerekek, folyton puhatolják a határokat, hogy a párjuk eléggé férfi-e még és ezért igenis kell az, hogy a párjuk odalépjen nekik és érezzék, hogy hol az elég. Mert ebből kiderül az is, hogy a férfi külső veszély esetén képes-e megvédeni a családját. Egyfajta tréningként is felfogható...kinek mi a véleménye erről? 26/f


2017. márc. 6. 13:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
7%
A fő.kérdésedben ott a válasz,komolyan.
2017. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Az emberek többsége ilyen és nem csak párkapcsolatokban, hanem munkahelyen is ez megy.
2017. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
21%

Ebben van vmi. Én is hibásan úgy kezdtem, mint te. Mindent megadni neki, baja van, szépen megbeszélni, igazodni hozzá, engedni teret, amennyit szeretne, naivan és önzetlenül. Hát én is megkaptam, otthagyott egy olyan srác miatt, akiben 5 olyan dolog is volt, amiből ha egy passzol rám, már elhagy. Teljesen helyet adok a véleményednek.


Előtte még azt hittem, hogy vigyázni kell rájuk, mintha lepke szárnyai, vagy szirmok lennének. Ha baj volt és nem beszéltük meg azonnal, jött a könnyes szemekkel, hogy ha ezt most nem beszéljük meg, nem tisztázzuk, nem igazodok, akkor nem tudja folytatni, nem tud tovább küzdeni értem. Mekkora ökör voltam haver. Most, hogy vége, de szeretne még barátként megtartani, úgy tapad, mint egy pióca. Bármit vágok a fejéhez, szeretettel fordul hozzám, hogy meg úgy megoldjuk. Pedig ugyanarról a nőről beszélek.


Álszentek, komolyan. Ne hagyd magad, tedd oda a véleményed és a kompromisszumkötés se a károdra történjen. Persze vannak áldozatok egy kapcsolatban, de a lónak két oldala is van.

2017. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy nőként irtam,de ezt tapasztaltam én is hogy a férfiaknak amugy ez jön be általában,ez a női viselkedés,vagy ahogy apukád tudtán kívül, hogy papucsok,de fejet hajtanak.(1)
2017. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

Az a véleményem,hogy te is bontogatod a szárnyad a fiú és a férfilét között...Amely nő megérdemli bunkózhatsz vele,de egy kalap alá söpörni mindenkit- két azaz kettő tipikus (céda)-"eset"miatt azért kicsit túlzás. Az elszemtelenedés elve meg generációs hordalék nemek nélkül!


Hú de kitepertem a lepontozást:p

2017. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Hulyeseg, ilyen nokkel volt dolgod es kesz. Nem azert nem csalom meg a parom mert felek a reakciotol, minden epeszu ember szakit ezutan, ha o nem, akkor en szakitanek mert nincs ertelme egyutt lennunk, ha masokkal akarok szexelni, sokkal egyszerubb lenne titkolozas meg drama nelkul elvezni a szabadsagot es kesz.

Ha nekiallna velem megalazoan viselkedni, akkor kitennem a lakasbol es mehetne amerre akar. Eleg szomoru az is, ha neked az "ugy banok vele mint a barataimmal" azt jelenti, hogy kemenyen alazod, mi altalaban a baratainkkal se vagyunk taplo parasztok.

A csaladot megvedos mondatod meg szinten hulyeseg. Egyreszt mifele kulso veszelyrol beszelsz, manapsag mar nincsenek a barlang elott leselkedo kardfogu tigrisek es altalaban a hazat lerohano betorohordak se gyakori jelenseg :D Masreszt semmi koze annak, hogy mennyire tudsz lealazni szavakkal egy szerencsetlen not ahhoz, hogy meg tudsz-e barkit vedeni egy valos veszelyhelyzetben, lol.

2017. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
26%

"mindebből azt szűrtem le, hogy a nők olyanok, mint a gyerekek, folyton puhatolják a határokat, hogy a párjuk eléggé férfi-e még és ezért igenis kell az, hogy a párjuk odalépjen nekik"


Nagyjából le is írtad a lényeget.

Régebben én is úgy viselkedtem ahogy te a korábbi kapcsolataidban. Minden megengedett volt, nem is éreztem a késztetést hogy én bármiben is gátoljam a páromat. Engedtünk egymásnak szabad teret amennyire lehet.

És érdekes, én is mindig ott találtam magam pár éven belül, hogy semmibe néznek.

Ja, emellett a nők hangoztatják a legjobban hogy őket ne korlátozza senki, olyan kapcsolatba bele se kezdenek ahol nem szabadok 100%-osan stb. blabla.


na ja. Aztán ha nem korlátozod le őket, semmibe vesznek.


Erről mindig az jut eszembe hogy olyanok mint a kosok.

Egy állattartó ismerősöm mesélte, hogy a kosok időnként elkezdenek nekimenni. Olyankor úgy alaposan fejbekólintja őket egy fa kalapáccsal, olyankor tudják ki a vezér, egy ideig nyugi van.


Tudom, felháborító hasonlat, de akkor is ez jut eszembe a nőkkel való szükséges bánásmódról...

sajnos...

2017. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

"-Ma annyira elszemtelenedtem...

Délben tripla habos fánkot ettem

Dupla kávét,bubis vizet vettem

-mert annyira elszemtelenedtem!


Holnap reggel nem is merek enni

,hogy ne kelljen elszemtelenedni...

Munkába a rest leszek majd menni

-Nem szetetnék elszemtelenedni."

2017. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

3-as, mintha az én sztorimat írnád...egyik exemmel nekem is volt, tapadt mint állat, meg akart tartani barátként, persze férfiként nem voltam elég jó...nem értik sajnos a nők ezt a férfi méltóság dolgot.


6: butaságot beszélsz. Egyrészt, hiába nincsenek már barlangok meg kardfogú tigrisek, az ösztön megmaradt, másrészt nagyon helyesen, mivel a mai kornak is ugyanúgy megvannak a veszélyei egy családra és utódra nézve, mint bármely már időben, akár az őskorszakban. Mások a problémák, a veszély mértéke ugyanaz, vagy talán még nagyobb: már nem élünk kommunákban, nem ugrik össze egy 50 fős család, ha valakit bántanak, csak szánakozva nézi a rokonság, ha épp nem bírod fizetni a sárga csekkeket. Az, hogy a nőt lealázom krízishelyzetben azt is jelenti, hogy pl. képes vagyok a hivatalban kiállni magamért meg a családért, hogy nem inkasszózzák a vagyonunkat vagy mit tudom én...rengeteg helyzet van, amikor helyt kell állni férfiként.

2017. márc. 6. 14:30
 10/35 anonim ***** válasza:
# munkába is
2017. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!