Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőknek minél többet enged a férfi, annál jobban elszemtelenednek?

Figyelt kérdés

Nem provokatív kérdésnek szánom de nem tudom szebben megfogalmazni. Több párkapcsolaton vagyok túl, eleinte úgy álltam a nőkhöz, ahogyan a szüleimtől láttam: az a jó ha a párjának minél nagyobb teret enged a férfi, elhalmozza ajándékkal, szeretettel odafigyeléssel. Ebben a szellemben két kapcsolatot vittem végig de egy se tartott több mint egy évig, mind a kettő megcsalással végződött és nem az én részemről. Az egyik barátnőm a távolságra hivatkozott (más megyében lakunk de a hét 5 napján egy városban tartózkodunk) a másiknál az volt az indoklása, hogy lényegében túl jó ember vagyok hozzá, majd lelépett egy nála 3 évvel fiatalabb bulis hülyegyerekkel.


Itt betelt a pohár és elgondolkodtam mit csinálok rosszul. Bele gondoltam abba, hogy a szüleim kapcsolata valóban olyan tökéletes-e mint ahogy lefestik előttem és rájöttem, hogy anyám sajnos elég sokszor apum feje felett döntött ő pedig ki kell mondani sokszor papucs volt. Összeszedtem magam és ezek után úgy bántam a nőkkel mint a barátaimmal, tehát ha valami nem tetszett az eddigi kedves félrehívás helyett frontálisan megmondtam - ha neki állt feljebb, keményen aláztam. Erre mi történt? Kis sértődés és szipogás után tudtunk egyenlő felekként beszélni, kompromisszumot kötni és megoldani a dolgokat, és eszébe se jutott onnantól, hogy megcsaljon vagy hülye indokokkal megalázzon, elhagyjon. Ezek persze az én tapasztalataim de mindebből azt szűrtem le, hogy a nők olyanok, mint a gyerekek, folyton puhatolják a határokat, hogy a párjuk eléggé férfi-e még és ezért igenis kell az, hogy a párjuk odalépjen nekik és érezzék, hogy hol az elég. Mert ebből kiderül az is, hogy a férfi külső veszély esetén képes-e megvédeni a családját. Egyfajta tréningként is felfogható...kinek mi a véleménye erről? 26/f


2017. márc. 6. 13:56
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Szeretném már most megköszönni a sok választ (mindegy kivel ért egyet), arra számítottam, hogy össznépi gyalázás lesz, de végül egész értelmes vita bontakozott ki, ami nagyon ritka a gyakorin. Ez örömmel tölti meg elnyomó szívemet.
2017. márc. 6. 17:00
 32/35 anonim ***** válasza:
96%

Ne köszöngesd, most jön a rage... Most olvasom a többi hozzászólásodat. Te is felszálltál a "fejtsük meg együtt a világot és a nőket az ösztönök alapján" antifeminista/redpill/pua vonatra. Ugyanazokat a bugyuta fogalmakat lököd, mint a többi "felébredett". Figyi, az előző énedhez képest, akit folyton átvertek most egy paraszthajszállal okosabb vagy, de ez az ösztönközpontú világnézet kiüresíti az emberi kapcsolatokat. Azért hagyj helyet a személyiségnek is , ne csak a 23. pár kromoszómát nézd...


"de ez sajnos különösen a nőknél, akik érzelmi alapon működtök meglepően kevéssé igaz. " Háhh, a kedvenc részem! XD Kérdező, a kérdésnél még bíztam benne, hogy nem a közhelygyűjteményt fogod idézni. A gyk rá a bizonyíték, hogy a férfiak pont annyira az érzelmeik rabjai, mint a nők! Amikor a nőket szidják és próbálják racionalizálni a szemétségeiket az ösztönre, hipergámiára, poligámiára, exogámiára, shit tesztre és a többi hülyeségre hivatkozva; ismeretleneket r.bancoznak le, jóslatokba bocsátkoznak, hogy kit fognak megcsalni és elhagyni 30 évesen, hogy aztán nevelje egyedül a gyerekeket; amikor hosszas fejtegetésbe kezdenek egy hölgy válaszoló párkapcsolatáról, melynek a konklúziója az, hogy a nő nem is ismer(het)i a párját, hiszen ő csak egy nő, bezzeg ez a sok idegen a gyk-n mindent tud, stb... Egy centivel sincsenek előrébb. Nézz meg egy átlag politikai fórumot, hogy zsidózzák és nácizzák egymást, érzelmek a köbön. (Most h a Jobbiknál gázok vannak gyönyörűen látszik ez a jelenség, ahogy két nagymagyarországos profilképű ember egymást fideszbérencezi.) Vagy nézz meg egy homeopátiás, lapos föld hívő, evotagadó vagy bármilyen áltudományos oldalt, mennyire hisztérikusan védik az igazukat. Nézd meg hogy szidják egymást a katolikusok és a protestánsok. Ezek neked még nem szúrták ki a szemedet?

2017. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
95%

Én ugyanezt tapasztaltam, csak férfiakkal. Az előző pasijaimnak a csillagokat is lehoztam volna az égről, mégis hisztiztek és kihajítottak végül (mindig olyan másfél év környékén)

Én ugyan nem lettem bunkó, és nem alázom a páromat, de egy kicsit összeszedtem magam, nem alázkodok meg, hanem EGYENLŐKÉNT kezelem a párom - láss csodát, egyből tökéletesen működik a kapcsolatunk.


Nem a nők ilyenek, hanem az átlagemberek. Az élet minden területén.

Miért? Mert az élőlények nagyrésze kapzsi. Ennyi. Nem kell túlmagyarázni.

2017. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Tudni kell nemet (is) mondani. Ennyi az egész.
2017. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Költőnő? ***** válasza:
76%
Két, érzelmileg és értelmileg felnőtt ember kell egy tartalmas, érzelmileg, értelmileg felnőtt kapcsolathoz. Én láttam már mindkét félre pozitív és negatív példát is. Vannak kirívó és kevésbé nyilvánvaló esetek is. Mivel Magyarországon nem divat az érzelmi intelligencia és az önismeret, a legtöbb emberi kapcsolatban borítékolható a tudatos vagy a tudattalan játszmázás. Aztán ezek az emberek biológiai és társadalmi nyomásnak engedve gyermeket vállalnak és továbbadják a hibás, gyáva, hazug mintákat. És ez így megy addig, míg egy egyén fel nem ismeri önnön hibás működését és el nem kezd tenni ellene. Én ezt nem bontanám nőneműekre vagy hímneműekre. Mindkét nemben megvan a hibás működés, a felelősség eltolása, a gyávaság, csak mintákból fakadóan másképp, más területeken, máshogy mutatkozik meg.
2017. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!