Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan létezik hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik hogy egy pasi félévig csak a szex miatt jár egy lánnyal?

Figyelt kérdés

A lány sokak szerint szép, jo az ágyban

De vannak ezen kívül jo tulajdonságai.

A kerdes hogy egy pasi eltudja játszani a hősszerelmest ilyen sokáig a szex miatt?


2017. márc. 7. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Akár 100 évig is.
2017. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Egy naiv lányt még a világ legrosszabb színésze is fél perc alatt levesz a lábáról.
2017. márc. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Normális férfi csak a szex miatt jár egy lánnyal.
2017. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha jó vagy az ágyban, 30 évig is járnék veled a szex miatt:)
2017. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, létezik.
2017. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen sajnos. Én két hónapig próbálkoztam beleszeretni egy lányba, akivel a testiség tartott minket össze. Ő belém volt zúgva, nekem az elején tetszett, de aztán rájöttem, hogy nem szeretem. Az ágyban jó volt és éhes mint egy... szóval minden téren kielégített no...


De két hónap után úgy döntöttem, hogy mivel már megbizonyosodtam róla, hogy nem szeretem, ezért csak kihasználás szegény lánnyal szemben a dolog. ÉS simán eljátszhattam volna még egy egész évig is vagy tovább, hogy szeretem stb. És mindent megkaptam volna tőle. Nem rúgott volna ki. Nem volt hozzá szívem szerencsére.

2017. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
A pasik(nem férfiak) csak az állandó szex reményében alakítanak ki kapcsolatot nőkkel.Más érdekük nem fűződik hozzá.
2017. márc. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán, egy férfi akármit el tud játszani.És ez most nem rosszindulat volt, vagy lenézés a férfiakra nézve.(N)
2017. márc. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Mivel a pasik tudják, ez kell a nőnek, hogy leessen a bugyi. Igen, volt, hogy két évig a csillagot az égről ígértem, a heti két éjszakáért cserébe. Annak a nőnek, aki csak szexre kell, simán mondok mindent, mert nincs mögötte érzés, nincs súlya a szónak. Akit szeretek, annak már nem, mert tudom, minden szónak, súlya van számomra és számára is.
2017. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt sosem fogom megérteni, hogy ezen miért kell fent akadni. Normális ember akar szexet, legyen akár férfi, akár nő... van aki kalandot, szexkapcsolatot keres, van aki kapcsolat és azzal az eggyel.

Ha olyan szar lenne a szex, akkor már kihalt volna az emberiség, de nem, az emberek itt sírnak gykn, mert egy pasi szexelni akar.

Ne hogy már a legősibb állati ösztönöket akarjátok már elnyomni az ember fiában. És ha van esélye, miért ne tegye. Jó, akik nem foglalkoznak azzal, hogy a nőnek is jó legyen, azok tényleg szarok, és szemetek, de akik tesznek azért hogy a nő is élvezze. Na azoknak szerintem kijár a szex.


Nekem innen gykról lett múltkor egy 22 éves lány, 2 alkalommal volt nálam, az elsőnél kissé hamar elsültem, bár őt nem zavarta. De engem igen.

Másodjára mikor eljött, szex után, közben, végén, ott remegett a leányzó alattam... megszeppentem, mert életembe akkor tapasztaltam ilyent először.

2017. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!