Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is kevesebbet csókolóztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kevesebbet csókolóztok mint a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 16:34
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem, én ugyanannyit végig, mert nincs rá igényem.:D
2017. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Bár sosem voltam nagyon csókos, így nem igazán hiányzik. Azt szeretem csak, ha puszilgatják a nyakam.
2017. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, kb. ugyanannyit :)


Fél éve vagyunk együtt (+fél év chat), de még mindig elég egy picike csók és máris másznék rá :P

2017. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, kevesebbet. Puszi, ölelés az van, de csókolózás már leginkább csak szex közben. Az első egy évben még intenzívebb volt, ágyon kívül is.
2017. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 év után is ugyanannyit, mint az elején.
2017. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, kevesebbet. Épp a múltkor tettem szóvá...hogy nekem hiányzik ez a fajta intimitás, akár az együttlétek során is. Nem tudom, párom nehezen érti meg valamiért, meg azt mondja, neki a csókolózás kicsit már szexuális, nekem meg inkább csak szerelmes intimitás.


25/N

2017. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.

Óvatosan bánunk a csókolódzással, mert mindig hempergésbe torkollik és ez nem jön mindig jókor.:)

2017. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. A kapcsoltunk első-második évében állandóan egymás szájában voltunk, most, 7 év után már ritkultak ezek az alkalmak. Szájra puszi, ölelés mindig van, de a "klasszikus" nyelves csók már nem olyan gyakran, leginkább szex előtt/közben/után.
2017. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!