Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lusta a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lusta a barátom?

Figyelt kérdés
Két éve kellett volna diplomáznia, de mivel nincs nyelvvizsgája, meg a diplomamunkája sincs kész, ezért nem kapott még diplomát. Nyelvszakos tehát elvben egy középfokú nyelvvizsga nem okozhatna neki gondot. Elég szegény családja van, lehet, hogy nem tudják összerakni egy nyelvtanfolyam árát. Néha rákérdezek a nyelvvizsgára, olyankor azt mondja,tanul rá és hogy B1-es szinten van. Egész nap otthon van. Más: érezhetően kevés barátja van, és amikor felvetettem, hogy menjünk el ide- oda közösen, akkor azt mondta, hogy van neki elég, nincs szüksége többre. Pedig szerintem jót tenne neki, ha megismerne embereket. Szerintetek?

2017. márc. 8. 09:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy fél éve járunk.
2017. márc. 8. 09:05
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet ki van égve. Ha nincs jogviszonya, akkor tanulnia kell.
2017. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hülyeséget írtam. Ha nincs jogviszonya, akkor dolgoznia kell.
2017. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Tehat, nyelvszakon nem sikerul osszekaparni azt a vizsgat? Es nyelvszakkal van B1-es szinten? Ez komoly?
2017. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Nyelvszakos tehát elvben egy középfokú nyelvvizsga nem okozhatna neki gondot. Elég szegény családja van, lehet, hogy nem tudják összerakni egy nyelvtanfolyam árát."

?????

Minek tanfolyam?


Amúgy igen, lusta és töketlen.

2017. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Látod fél eve jártok es mar most iranyitgatni akarod.Cseszegezed a nyelvvizsgával,baratokkal...Ezt hazassagban szoktak.
2017. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem értem.

nyelvszakon vagyok én is, és a kötelezően (tanmenetbe építve) le kellett tenni egy C1es nyelvvizsgát. nem is kell nyelvvizsga a diplomához nekünk

2017. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
master-os diplomához kell egy másik nyelvből nyelvvizsga
2017. márc. 8. 09:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én csak jót akartam neki azzal, hogy ismerjen meg másokat, mert akkor talán kimozdulna ebből az állapotból.
2017. márc. 8. 09:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Jo de ne szolj bele az életébe, ugy cseszi el, ahogy akarja.
2017. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!