Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti turitek ha pasitok hangosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti turitek ha pasitok hangosan szellent direkt elottetek? Harom honapja vagyok egyutt egy pasival es direkt ketszer az orrom ala fi. Ngott.

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 00:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Szakíts vele.
2017. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Én egy percig se maradnék együtt ekkora suttyóval. De ha neked nem gond, hogy ennyire semmibe vesz, és ilyen parasztul viselkedik veled már az elején, akkor nem számít.
2017. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ennél sokkal gázabb, hogy nem tudsz egy mondatot se leírni..
2017. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kepzeld tudok helyesen irni csak telefonon nincs ekezet stb. Nem kerek ilyen serto kommenteket koszi.
2017. márc. 12. 01:09
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Remélem, lenyomott a paplan alá, hogy korrekt legyen az a holland kemence. :)
2017. márc. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem szoktam tirpákokkal összeállni.
2017. márc. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Sosem szóltam, ha véletlenül szellentett barátom vagy nagyon kellett neki, mert hát Istenem emberek vagyunk. DE! Biztosan felképelném, ha szándékosan az orrom alá fingana, amiért ekkora büdös bunkó. Ez a srác nem tisztel. Oké lehet náluk otthon ez a szokás, de téged is figyelembe kéne vennie. Lehet lenne olyan lány, aki örömmel fingadozna vele együtt és hatalnasakat nevetne rajta, de ha téged ez zavar, neki figyelembe kéne vennie.
2017. márc. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerencséd, hogy más nem jött vele. Azóta is moshatnád magad, ha mondjuk hasmenése lett volna. Az élet szép és illatos.
2017. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy direkt? Hogy direkt odarohant melléd, megfordult, és ledurrantott? Ez mondjuk nagyon gáz, alaposan lecsesztem volna...

Vagy órál. közben? Na ez esetben többet nem is csinálnám neki...


Vagy "csak" mikor ott volt melletted kijött? Mondjuk ez is zavaró, mert vagy tartsa vissza, vagy menjen arrébb, de még mindig sokkal jobb mint az előbbi kettő...

2017. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
10-12 éves korban nagy poénnek tartják.
2017. márc. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!