Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek, ha kiderulne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha kiderulne a parotokrol, hogy elottetek volt szexualis elete 3 prostitualtal?

Figyelt kérdés
A parom 58 eves. En eleg fiatal vagyok. Szeretjuk egymast. Sajnos egy vacsora alkalmaval talalkoztunk egy kozos ismerossel, akinek egy night club ja van. En nem tudtam, hogy ismerik egymast, de ott kiderult. Mikor hazaertunk faggattam, es elmonda, hogy a bar bol 3 lannyal volt eggyutt. A felesegevel vesztette el a szuzesseget, , aki depresszios lett es 10 evig nem szexeltek de eggyutt voltak. Valas utan jart a barban. vegul is az 58ev alatt 4novel volt. Ez megbocsajthatatlan?
2013. nov. 12. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Megkérdezném,hogy miért fizetett pasiknak a szexért,mikor GYK-n annyi a kanos férfi,meg persze mindenhol...:D
2013. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le lennék sújtva és átgondolnám komolyabban,hogy akarok-e többet tőle.
2013. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te hány pasival voltál?
2013. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neked?

Ez a te erkölcsi rendedről szól nem a miénkről. Ha neked ok, akkor ok. Ha nem akkor nem.


Én speciel egy férfit sem fogok a hetérák hajszolásáért megkövezni. Semmivel sem rosszabb, mint a parti ribikkel henteregni. Sőt ez utóbbit orvos sem szokta látni, csak ha már zavaró tünetei vannak. Míg a kéjhölgyeknek kötelező a szűrés.

2013. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58 év alatt 4 nő? Hmm... ez valami nagyon rossz? Nekem 58 év alatt több, mint 40 nővel volt dolgom és mégis nagyon jó férj és családapa hírében állok. Ez nem mértékegység. A legkiválóbb férfi, aki 58 év alatt inkább spirituszban tartotta a farkát a kredencben?
2013. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem o volt a 3. ferfi az eletemben. De en 20eves vagyok. Szamomra az erthetetlen, hogy miert prostitualtal, mikor meg most is oda vannak erte a nok.
2013. nov. 12. 23:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán mert egy prostituált tényleg érthet a szakmához, és az ember bizonyos alkalmakkor szívesen fordul szakemberhez is. Gondolom, ez elég indok.
2013. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert a prostival nem kell problémázni,randizni,teljesíteni és felesleges köröket lefutni.
2013. nov. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!