Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki antidohányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki antidohányosként összejött egy dohányossal, aki magával rántotta, és ma már ő is cigizik?

Figyelt kérdés

Az akaratgyengeségre ez egy remek példa. Behódolunk másoknak, és feladjuk az elveinket. Nem gondolja az illető, hogy súlyosan befolyásolható? Az élet, ill. a kapcsolat más területein is így van ez nála?

Van egyáltalán egy ilyen kapcsolatban perspektíva? Ki mit gondol erről?



2017. márc. 12. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Én csak egyszer gyújtottam rá, amikor akkorát szexeltünk, hogy úgy éreztem, nekem is kell egy cigi, de ez inkább poén volt. :)

Szerintem aki sosem volt dohányos, az nem szokik rá a párja miatt, viszont aki egyszer már leszokott, az könnyen visszaeshet, de ez meg alapból a függőség jellemzője.


Igaz az, hogy a függőségek egyfajta akart hiányt jeleznek, de ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, nem szükségszerű, hogy az élet más területén is így legyen.

2017. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm. A fiú cigizett, aztán a lány is rászokott mellette, mert konkrétan bekerült a fiú társaságába, ahol szintén mindenki cigizett. Nem érzi magát akarat gyengének a lány. Úgy érzi, hogy végre valahova tartozik, és vannak közös szokásaik, ilyesmik. A kapcsolat más területén is behódolt a pasijának. Hogy van-e egy ilyen kapcsolatban perspektíva, azt nem tudom megmondani. Én arra törekszem, hogy olyan párt találjak, akivel egymást jó irányba tereljük. De ahhoz, hogy tudjuk, számunkra mi a "jó irány", szerintem szükség van egy értékrendre is.
2017. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Hogy lesz valaki antidohányos? Azt megértem, ha a dohányzást ellenzed, de hogy a dohányosokat is... mintha ettől kevesebbet érne egy ember.
2017. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos én egy ideig cigiztem napi szinten..8 talán 9 szálat szívtam el, de egy pár hónap után ugy döntöztem hogy elég. Leszoktam. Nem érzem befojásolhatónak magam mert nem igazán nyílok azóta az ilyen dolgokra meg nem halgatok másokra ha hülyeséget akarnak csinálni.
2017. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remek válaszok. A #3-asnak írom, hogy ez az ellenszenv csak a dohányzásra irányul, a dohányos emberek felé nyilván nem. Természetesen igazad van, nem lesz valaki rosszabb ember a dohányzástól.
2017. márc. 12. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam antidohanyos sosem, a parom elott max alkalmankent gyujtottam ra tarsasagban, vele meg gyakrabban, ennyi. Aztan azota munka kozben is jol esik kimenni egy cigire neha. Nem igazan erzem ettol akaratgyengenek magamat, mivel nem egy harc volt sosem, hogy en aztan nem gyujtok ra... :D Szerintem az eleg ritka lehet, aki tenyleg abszolut nem cigizik es nem is akar es megis raszokik.
2017. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ZHa magával rántott egy dohányos a dohányzásba, akkor nem csak akaratgyenge vagy hanem hülye is. Tönkreteszed az egészséged.

Egyébként igenis igénytelen dolog dohányozni.

2017. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem csak fordítva sikerült... azaz dohányzóból nem dohányzó lett
2017. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Álljunk már le ezzel a dohányzás igénytelen! Nem fürdeni\fogatmosni, szakadtan öltözködni, mások arcába böfögni meg púzni igénytelen. Aki leigénytelenez egy dohányost, mert büdös a cigi az meg bunkó prosztó dolog. Hadd dohányozzak már a kijelölt helyeken, meg otthon! Ha meg ott a tábla hogy kijelölt dohányzóhely, akkor NE Gyere oda a bagósok közé
2017. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!