Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha 27 évesen dobtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha 27 évesen dobtak titeket, akkor még összejött 30 előtt a házasság és a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
nekem sok ilyen idős ismerősöm van, amit látok, hogy az ismerkedés fázis nagyon lecsökken 1-2 évre és utána már házasság van. Nekem 6 év kellett a házasságig, de a 30 körüliek már egy év után csinálják és egyből nyomják a gyerek projektet. Szóval simán összejöhet.
2016. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont 27evesen dobtak, 8,5ev utan. Nem, nem jött ossze pedig nagyon vagytam/om rá. Most 33 vagyok. Kapcsolatban, de se hazassag, se gyerek. :(
2016. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Egy ismerősömnél igen, szigorúan tartotta magát ahhoz, hogy 30 alatt szülni kell, így keresett párt. Összejött a család, de már el is váltak.
2016. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem aktuális nekem, mert fiatalabb vagyok és kapcsolatban, de kellene 2-3 év minimum, hogy másikban annyira bízzak, hogy legyen házasság, aztán gyerek. 30 évesen ugyanolyan szülni, mint 29 évesen... Nyilván 40 körül már erősen hajtana a tatár, és ott kockáztatnék, hogy esetleg egyedülállóság lesz belőle. 30 körül nem.
2016. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 27 vagyok, igaz, nem dobtak, én szakítottam és kezdtem új életet. Már van új párom (fél évvel a szakítás után) és elég friss a kapcsolat, de már összeköltöztünk. Eddig minden nagyon jól megy! Fogyelj, egyébként NEM elvárás a mai világban, hogy 30 alatt kell gyerek és házasság, sok olyat ismerek, akinek 20 évesen már votl, és most válik. Kitolódott az érettség szintje, főleg a férfiaknál! Ne engedj a társadalmi nyomásnak, és csak az Igazival házasodj!! :) Sok sikert, szép napot!!
2016. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nem ertem, miert parazik mindenki attol, h 30 folott egyedul marad. Egy no legalabb 35 eves oraig jol tud kinezni, ha torodik magaval.

En 28 evesen hagytam ott a volegenyemet, 29 evesen megismertem a mostnia paromat es 32 evesen szultem az ikreimet. Egyaltalan nem erzem, h lekestem volna barmirol is, sot en meg ugy erzem, h 35 evesen sem lett volna keso...

2016. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Barátnőm anyukája 14 évesen jött össze az akkor 20 éves apukával. Aztán asszem 18-19 évesen szülte.


Ja és van a barátnőmnek egy öccse is, aki meg már 24 évesen akar gyereket a 22 éves barátnőjétől.


Amelyik nő egyébként fiatalon szép, az 35 évesen is jól néz ki, sőt még tovább is.


Persze van sok nő, akinek tényleg nem lehet semmi jót jósolni, és egyedül marad :( Ez utóbbit mondjuk szomorúnak tartom :(


A barátnőm meg ezt a család centrikusságot látta otthon, én meg teljesen mást, mert apám 33 évesen házasodott, neki is volt valami nője akivel 5 évig volt, de nem jött össze.


Igazából én is szerencsésebbnek tartom, ha a lány 23-24 éves.


Most kb ugy érzem magam, mintha nem is engem szeretne, csak lenne valami hallgatólagos szerződés köztünk, hogy majd én lehetővé teszem neki, hogy legyen babája és babázhasson meg család meg mittudomén.

2016. okt. 12. 16:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal, en szakitottam 25, 27 es 29 evesen (ez utobbi volegeny volt), majd kesobb 32 evesen. Vegul 3 honappal az utolso szakitas utan osszejottem a ferjemmel, 34 evesen hazasodtam, 36 voltam mikor szultem. Semmirol nem kestem le...

Viszont az tuti, hogy bantam volna, ha az addigi pasijaimmal maradok (egy kivetellel talan). Jobb igy mindenkinek :)

Amugy meg abszolut marhasag sietni es feltetlenul 30 ev alatt szulni. Ha adottak a feltetelek, az mas, de rengeteg olyan hazassag ment szet ahol siettettek a dolgot. A sogornom is igy jart, jajj mar harminc vagyok, szulni kell, most egyedul neveli a fiat a gyerek masfel eves kora ota. Apuka gyerektartast sem fizet... o meg kinlodik.

2016. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(Csak kíváncsiságból néztem be, mert ilyenre nincs szabály szerintem, de ezeket nekem is jó olvasni.Bár nem dobtak vagy ilyesmi, de akkor talán még van időm. Csak a nálam fiatalabb testvéremnek lett gyereke épp, én meg ezért érzem, hogy lekéstem.)
2016. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem az egésznek az a titka, hogy már az elején tudatosan kell párt keresni. Persze megértem, hogy sok lány huszonévesen leginkább csak bulizni kaar, de én mindig is komoly gondolkodású lány voltam.


Tizenévesen volt pár kaland meg flört, de aztán pofára estem párszor, és utána már tudtam, hogy nekem csak a nagyon komoly kapcsolatok jönnek be.


Én nem féltem egy srácnál kezdeményezni, ha arról volt szó. Általában ezután olyannal jártam, aki szintén komoly kapcsolatot akart. Mindjárt a kapcsolat elején (tehát kb az első hónapban) tisztáztam az illetővel, hogy hogyan áll a házassághoz, gyerekvállaláshoz. Ha bizonytalan volt benne, vagy határozott nem volt a válasz, akkor ment a levesbe.


Aztán 23 évesen találkoztam a mostani férjemmel, aki átment minden szűrőn, sőt nála még kezdeményezni sem kellett. :D Ő akkor 29 volt, és mondta, hogy ő már most családban gondolkodik középtávon. Én mondtam neki, hogy tőlem diploma után jöhet a gyerek :D és úgy is lett. Most már a másodikat várom, szerintem egyszerűbb korábban letudni a gyerekeket és utána csinálni a karriert.

2016. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!