Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet naiv kérdés de, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet naiv kérdés de, hogy lehet hogy még a baromi jóképű/okos/normális férfiaknak is van szerelmi bánatuk vagy társkeresési problémájuk?

Figyelt kérdés
Én láttam már pár ilyen esetet de sosem értettem. Egy ilyen srácnak nem telne bele sok időbe BÁRKI mást találni sőt megvan a kapacitása hozzá, hogy még egy szebb normális okosabb lányt is felszedhessen így nincs értelme "sírni" egy olyan után aki nem is érdemli meg. Persze nekem sosem lesz ilyen fiúm, én tökéletesen átlagos kis szürke egér vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy ha egyszer az az illető akire most én gondolok akarna tőlem valamit akkor én ne becsülném meg maximálisan. Bár tudom, hogy sok ember képtelen megbecsülni azt amije van dehát van akinek semmi sem elég jó?
2017. márc. 12. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

tudod az érzelmeknek nem olyan egyszerű parancsolni :)


24F

2017. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak érzései és ha neki olyan kell akinek ő nem, akkor ugyanúgy "sír" utána mint más. Az igaz, hogy ő nagyobb választékból válogathat, de ha a külső és belső is fontos a számára, neki sincs egyszerű dolga, illetve egy hozzá illő partnert szerintem mindenkinek nehéz találni.
2017. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"szebb normális okosabb lányt" Ez a kombináció nagyon ritka... Sőt, én még csak nem is ismerek ilyen nőt.


A kérdésre pedig az a válasz, hogy hiába jó pasi és hiába lubickol a nők vonzalmában, ettől még olyan nem biztos, hogy van köztük a megfelelne neki emberileg is. Jól kinézni egy dolog, nőként annyira nem is nehéz, de a belső tulajdonságok sajnos az esetek 99%-ban súlyosan hiányosak.

2017. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Bizti nem engedték neki az anált. 😯
2017. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most nem szeretnék felvágni meg semmi ilyesmi, csak érzékeltetni szeretném a saját példámon keresztül.


Én olyan vagyok, mint az általad említett pasik, csak nőben :) Csinos vagyok, értelmes(egyetemista), sokan kedvelnek. Épp ezért nagyon sok pasinak is jövök be, van bőven választék. Viszont előfordul, hogy olyanba szeretek bele, aki ezt nem viszonozza. Olyankor nem érdekel, hogy 6 ezer másik pasi sorba állna értem, ha egyszer nekem épp Ő kell :D Érted? Ezért lehet ugyanúgy szerelmi bánatunk, plusz a társkeresés sem mindig könnyű, olyat találni, aki külső-belső téren is megfelel.

20L

2017. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha pl. aspergeres vagy skizofrén,simán lehet.Vagy ha mondjuk tényleg komolyan veszi a kondizást,mert neki abból áll az élete. Pasim pl. 1-1,5 évig nem talált barátnőt,mert eddig jobban lekötötte a minden napos edzések és hétvégenként a tanulás,mert emellett egyetemre is jár.Állítása szerint előttem nem is talált olyan csajt,aki ezt tolerálná.Pedig egy értelmes,jóképű pasas,aki simán azt szedhetne össze,akit akar.
2017. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Úgy hogy nő még kevesebb van aki normális, mint férfi. Ergo a normális férfiak is vagy magányosak, vagy rá...csesznek valami hülye libával. Kevés az amikor normális férfi és normális nő jön össze.
2017. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most viccelsz? Szerinted mit várjon az ember mikor olyan nőket csalnak meg mint Cheryl Cole vagy Jennifer Aniston ?:D Tudom most férfiakról volt szó, de a lényeg ugyanaz.
2017. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!