Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik hány százaléka mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hány százaléka mehet csak azért bele a házasságba, hogy megtartsa a nőt?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, mindig házasság ellenes volt, de a barátnője addig nyaggatta, amíg végül belement, de nem mondanám kifejezetten boldognak azóta, inkább úgy tűnik, hogy csak a nőnek akart megfelelni. Vajon a férfiak közül mennyien házasodnak ilyen okból?

2017. márc. 15. 10:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem ezt minek erőszakolni. Exem két évig rágta a fülem, hogy jegyezzem már el. Engem ez annál jobban zavart. Ennek magamtól kéne jönnie. Franc fog parancsra házasodni.
2017. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyenre példát kérdező, de ettől függetlenül nem vagyok KSH dolgozó, ezért azt nem tudom, hogy mekkora az ilyen esetek eloszlás függvénye.
2017. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%

Saccra olyan 95% lehet a házasodó férfiak aránya akik csak azért házasodnak, hogy megtartsák a nőt.

Én is ilyen vagyok, a házasságot egy elavult, semmire se jó intézménynek tartom, ahhoz hogy 2 ember aki szereti egymást együtt legyen, nem kell papír, sem az esküvői felhajtás.

De ha összejönnék egy lánnyal, és nagyon szeretném, és a mániája lenne a házasság, hát belemennék jópofát vágva, de erősen utánanézve a jogi dolgoknak...

2017. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%
Én egyszer majdnem belementem egy házasságba azért, hogy megtartsak egy nőt. Szerencsére még előtte kiderült, hogy nem érdemes rá.
2017. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ebben semmi rossz nincs Ha szertsz es komolyan gondolod akkor mond ki ezt mindenki elott vegyel feloesegul.\

Ha nem akkor nem gondolod komolyan ne pocsekoljuk egymas idejet.

Meg akarsz tartani ? vegyel felesegul.

Nem vvagyok senki macaja páááárja szeretoje baratnoje orokre.

A ferjem is azert vett el mert szeretett es maganak akart megtartani orokre.Ez a normalis

2017. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan ahány százaléka a nőknek kizsarolja, hogy elvegyék (a gátlástalanabbja még egy "véletlen" gyerekkel is rásegít)
2017. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem értem miért jó a nőknek ez a minden áron kizsarolás dolog, hiszen akár boldogabb is lehetne a kapcsolat a felesleges papirforma nélkül szerintem. Kíváncsi lennék, ha a háazsság intézményét idővel alaposan átreformálnák és nem járna annyi anyagi vonzattal, vajon akkor is akarnák-e a nők annyira..
2017. márc. 15. 12:27
 8/29 anonim ***** válasza:
6%

7, ezért, mert a legtöbb nőknek szüksége van egy biztos pénzforrásra, ha szülni & gyereket szeretne és emelett nem szeretne nyomoruságos körülmények között élni. Ezt pedig úgy tudja magának bebiztosítani, hogy ha egy lehetőleg jól kereső/pénzes fickót magához láncol.


Így igazából nincs is más választásuk, mint hogy kizsarolják a házasságot, persze ez csak azoknál a férfiaknál működik, akik nehezen vagy esetleg egyáltalában nem találnak más nőt maguknak, nem véletlen, hogy a nők egy bizonyos kor felett direkt béna (női nyelven stabil), de pénzes férfira hajtanak.

2017. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy elképesztő, hogy a nők kisírták ugyan maguknak az egyenjogúságot, de az alapvetően élősködő ösztöneiktől sose fognak megszabadulni.

Így aztán nem elég, hogy el kell viselnünk az élősködést, de már a pofájuk is óriási lett, és azt is tűrnünk kell.

Értelmes férfi a mai korban nemhogy nem akar házasodni, de még barátnőt se tart, legfeljebb szexpartnert, vagy k**rvázni jár.

2017. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Bolondok vagytok tuti Aki szeret az felesegenek akar.

Aki kihasznal annak papir nelkul ugye a legjobb.

Eloskodo?? eletemben egyetlen egy napig nem tartott el senki.

Mivel jo allasbol mentem szulni igy a szulesi szabi penzem magas volt.

Soha nem volt szugsegem a ferjem penzere

A hazassagba sajat autot sajat appartament vittem reszben oroksegbol reszben sporolasbol.

Felsofoku vegzetseggel rohogve eltartom magam es a gyerekeket is sot ha kell a ferjemet is siman.

De ferjem ua anyagi szinetl indult nehogy bar belolem eljen vagy en belole

Szerintetek csak eloskodo nok vannak es troger nosulni nem akaro feszekrol feszekre szallo ferfiak?

2017. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!