Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Titeket mennyire visel meg az, hogy ritkán találkoztok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapja vagyok együtt a párommal, mind a ketten egyetemisták vagyunk. Én Budapesten, ő pedig Debrecenben. Eleinte még meg tudtuk oldani a heti egy (hétvégente) találkozást. Azonban mostanság ritkulnak ezek az lkalmak is, vagy ő dolgozik, vagy én, vagy vizsgáink vannak, tanulni kell. És sokszor amikor már 2-3 hete nem tudtunk találkozni azt érzem, hoyg ez nagyon lehúz engem. Egyszerűen eész nap frusztrált vagyok, sokat sírok, szétszórt vagyok, és már nem tudom mit tehetnék. Szakítani nem akarnék, mert nagyon szeretem, és amikor véger együtt tudunk tölteni egy hétvégét az kárpótol mindenért. Csak ezeket az időközöket bírom nehezen újabban. Valaki esetleg volt hasonló helyzetben?

19/L



2017. márc. 15. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Voltam már távkapcsolatban, pont 8 hónapig tartott. :D Nyugi, nem a távolság miatt lett vége. :) Ha megvan a közös cél (összeköltözés körülbelüli időpontja), akkor "csak" ki kell tartanotok. Hol könnyebb, hol nehezebb, de muszáj kibírni. :) Drukkolok nektek!
2017. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez Neked távkapcsolat?!

Akkor én mit szóljak a Budapest Londonhoz?:-)

2017. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A távkapcsolat szerintem relatív, nyilván lakhatna jóval messzebb is. A hangsúly azon van, hogy tekinte, ogy nem 1-2 váonyira vagyunk egymástól, nem tudunk naponta találkozni, csak bizonyos időközönként, jóval ritkábban. Ugyan úgy mint a ti esetetekben.

2017. márc. 15. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

#2

nagyon durva vagy, a távolság, meg relatív, van akinek már 50 km is táv! erről csak ennyit!

én pedig most mondhatnám azt, hogy a tiétek meg milyen kapcsolat már, ahol ekkora a távolság? biztos meg van az oka, ami miatt ide szorultatok, és ti is megoldjátok a találkozási lehetőségeket ugyanúgy, mint bárki más, aki távkapcsolatban él.


Kérdező: mi párommal kezdetek óta 200 km-es távkapcsiban vagyunk már 4 éve. úgy volt, hogy most március végén összeköltözünk ide jön az én városomba, azonban az én részemről történt egy csúnya tragédia, ami miatt ezt elhalasztottuk egy jó kis időre, míg rendbe tudom magam szedni.

tanácsom: tartsátok skypeon a kapcsolatot, beszéljetek, amikor csak tudtok. ha mind a ketten egymást akarjátok, akkor mindent túl fogtok élni, ha kitartotok egymás mellett. :)

kösd le az agyad, ne gondolj az ilyen dolgokra.

2017. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Én is 8 hónapja vagyok együtt a párommal. Mi van hogy hetente tudunk találkozni (péntek estétől vasárnap délutánig), de most olyan is előfordult hogy egy hónapig nem láttam. Mit mondjak, kegyetlen nehéz elviselni, vannak olyan napok mikor majd meg döglök a hiányában, van mikor nagyon jól viselem. Egyértelműen könnyebb már most mint a kapcsolatunk elején volt, akkor már 3 nap után ki voltam totál. :)

Szeptembertől mi is új egyetemet kezdünk más-más városban, viszont hétvégén fogunk tudni találkozni elméletileg. Egyetem után pedig összeköltözünk, mindent vele tervezek már. :)

Ha ő az igazi számodra kibírjátok valahogyan. Sok sikert hozzá. :) 18/L

2017. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4:

Nem bántásból írtam a Kérdezőnek azokat a sorokat.

Én is kegyetlenül szenvedek, de így ismerkedtünk meg, majd lesz máshogy is.

2017. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és a biztató szavakat! :) Én pont a kapcsolatunk elején viseltem jobban a ritka találkozást, mostara meg néha úgy érzem, hogy megőrülök. De ezekszeint másnak is működik szerencsére jól. Nem tudom meddig leszünk együtt, ennyire én nem tervezek előre, de még jópár évig egyetemiták leszünk, és nem tudom utána mi lesz. :)
2017. márc. 15. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:

# 5-ös vagyok

Én sem egy előre tervezős típus voltam, sőt ellentétje voltam a mostani énemnek mielőtt összejöttem a barátommal. Ez a bulizzunk, egyszer élünk mindent ki kell próbálni, majd a 30-as éveimben megállapodok és örökbe fogadok egy gyereket mert nem akarok szülni típus voltam. :D

A barátom az első szerelmem és egyben a nagy Ő. :) Ha nem lenne az nem tervezném vele leélni az életem. Szerintem ha igazi azt az emberek megérzik, a szüleim is tudták már az elejétől kezdve. Ekkor pedig nem kérdéses mi lesz a jövőben. :)

2017. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Hmmm, ez távkapcsolat?


Budapest-Svájc? Na, AZ az.

Egyébként pokol nehezen bírtuk, de öt hónap után összeköltöztünk, különben tuti szakítottunk volna. Havi 4-5-6 napot tudtunk együtt lenni, és kész.


Amíg elfoglaltuk magunkat, nem volt gond, de mikor nem ment, hát az pokol volt. Csak tengtünk-lengtünk, vártuk a következő alkalmat, hogy együtt lehessünk, naphosszat beszéltünk, amikor lehetett...

2017. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a párommal 8 éve vagyunk együtt. Én is szüleimmel lakok. Ő is a szüleivel lakik. 30km van közöttünk. Kapcsolatunk elején 2-évig a városomba járt iskolába. Akkor mindennap találkoztunk a sulija után. Most már csak hétvégente találkozunk. Hétköznap mindketten dolgozunk. 8 év alatt már megszoktuk ezt. Ez van. Én 29/N. Ő 29/F.
2017. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!