Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal távkapcsolatban élünk, már több mint két éve és most már nagyon rosszul viselem. Mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Igazából neten is ismerkedtünk meg tehát azelőtt sosem találkoztunk, nagyon sokáig csak ismerkedtünk aztán szépen sorjában jött minden magától de az első találkozás rá 8 hónapra volt, akkor olyan gyorsan telt az idő...


Viszont mi két éve kiköltöztünk anyukámékkal Németországba és hát nem hétvégente találkozunk... Nekem suli, neki munka. Összesen 19 szabija van, abból 4-et szeretne eltenni Karácsonyra, két hetet pedig nyárra, marad egy az meg barmikor kellhet neki. Tehát csak én maradtam, mikor suliszünet van mindig haza megyek hozzá de az nem havonta van... Most suli időben voltam nála, szülinapja alkalmából és hát majdnem kirugtak. Legközelebb Áprilisban lesz szünetem 2 hét, de annyi idő van még addig, és olyan nehezen bírom... Feszült vagyok, sokszor én kezdek neki a vitának, most is mert épp meccset néz és nem velem beszél. IGEN tudom hogy ez akkora baromság! De sokszor észre se veszem mit csinálok. Nagyon feszült vagyok emiatt, és már nehezen bírom.


Mivel tehetném jobbá? Hogy gyorsabban teljen az idő? Mivel tehetném ezt könnyebbé?..



2017. márc. 2. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

van rá egyáltalán valami esély, hogy a közeljövőben össze tudjatok költözni? ha nincs, akkor csak az időtöket vesztegetitek.

főleg úgy, hogy ilyen a helyzetetek. minek vártatok 8 hónapot az első taliig?


én is távkapcsiban vagyok már 4 éve, párom és köztem 200 km van, de mi csak másfél hónapot vártunk az első taliig, és nálunk megvolt a heti max, de ez csak a munkája miatt a kétheti egyszeri nap tali. amikor meg mind a kettőnknek jó volt akkor egymásnál.

ide fog költözni még a tavasszal hozzám.

ő 32 F, én 26N


mivel tehetnél, hogy jobb legyen? beszélgessetek a jelenlegi helyzetetekről őszintén, hogy ki hogyan képzeli el a jövőjét, olvass könyveket, tornázz, takaríts, tanulj hogy ne bukj meg..stb.

2017. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az első találkáig én sem tudom hogy miért vártunk ennyit, akkor még neki is suli volt és épp végzős éve volt. De akkor még nem is annyira zavart.

Már beszélgettem vele erről, de ő azt mondja hogy neki is nehéz de nem tud vele mit tenni. Fura a helyzet az biztos.

Most úgy van hogy elfogunk menni Osztárkba, és elvileg majd oda fog jönni ki hozzánk. De még semmi sincs ezzel biztosan és ez nem is nyugtat.


Örülök hogy ti jól megvagytok :) és köszönöm a válaszod.

2017. márc. 2. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:

minden csak rajtatok múlik, ha elég erős a szerelmetek és az egymás iránti kötődésetek, és kitartotok egymás mellett, akkor minden jóra fog fordulni, hidd el :)


sok boldogságot nektek is. :)

2017. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kösd le magad valamivel. Keress hobbit, járj el emberekkel bulizni, éld az életed. Azért az sem oké, hogy egész nap suli után a gép előtt ülsz, hogy vajon ír-e.... Szerintem ezt ő sem várhatja el tőled, hogy ezt tedd. Szóval nem mondom azt, hogy nézz körül, hátha akad más férfi is a világon, de mondhatnám...


Egyébként pedig egy ismerősömnek ez úgy jött be, hogy megbeszélték, hogy pl. délután 7től este 9ig vele beszél, addig viszont nézzen mondjuk meccset...


Szóval élj egy kicsit. Éld az életed, ne keretezd be magad.

2017. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hazaköltözöl
2017. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4. neked is, hasznos tanács.

Utolsó sajnos azt nem tehetem.

2017. márc. 2. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,5 évet bírtam távkapcsolatban.

Nekem nem volt rossz érzésem sokáig, pedig másfél havonta találkoztunk csak. Pont akkor szakítottunk amúgy, amikor már minden adott lett volna az összeköltözéshez.

A kérdésedre válaszolva lazulj picit. Olyan gyorsan itt lesz április, hogy nem is hinnéd. Tanulj addig, sportolj sokat, az levezeti a stresszt is.

Minden jót Neked!

2017. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, hasznos volt! Ment mindenkinek a zöld pacsi.^^
2017. márc. 2. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, részben baromság ilyenekkel cseszni egymás amúgy is kevés idejét, de megértelek.


Mi fél év után (havonta hol ment, hol én jöttem) költöztünk össze, de igazából, ha a családom nem tesz kb. hetente keresztbe jöhettem volna sokkal előbb is.

Nagyon nehéz volt, és azt tudtuk, hogy még fél évet nem bírnánk ki 1000km-ről, az már a kapcsolatunkba kerülne, így is rengeteg energiát emésztett fel a folyamatos vágyakozásunk.


De erre ti rá fogtok menni, hacsak nem tudtok összeköltözni, vagy havonta x napot együtt lenni. Én mondjuk ezt így biztosan nem csináltam volna, és ő sem.

2017. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!