Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban hogyan lehet élni?

Figyelt kérdés
Párom holnap reggel utazik külföldre dolgozni.Én végig elleneztem a dolgot,de sajnos bele kellett törődnöm.3 hónapja nincs munkája,úgy döntött kimegy a testvéréhez Németországba,mert ő tud neki munkát intézni.10 éve vagyunk együtt,nem sokat voltunk eddig külön.Félek,hogy rámegy a kapcsolatunk erre az egészre.Megvan itthon mindenünk,bár én nagyon sokat dolgozom,és nem is keresek annyit amennyit kellene,de ezért nem mennék ki.ő pedig azt szeretné,hogy mindketten kiköltözzünk.Sajnos ebben nem egyezik a véleményünk,és félek,hogy ez megmérgezi a kapcsolatunk jövőjét.őszintén nem kívánok neki rosszat,de örülnék ha nem sikerülne neki a munka,mert akkor visszajönne hozzám,és minden olya lenne mint rég.Nekem az esik rosszul,hogy tudja hogy nem akarom hogy kimenjen,de mégis megteszi.Nagyon kemény helyzet,mit tegyek?

2017. márc. 17. 16:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Fu, nem akarok rosszindulatú lenni és bántani téged, de ilyenkor örülök, hogy tudok létezni/elfoglalni magam független emberként párkapcsolatban is és nem vagyok társfüggő.

Hidd el, nem lesz semmi baj, ez neki egy jó lehetőség, abból viszont már több gond lehet, ha megpróbálod magadhoz láncolni...

2017. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
84%
Na de ha a parod kikoltozik es ott akar lakni, te pedig nem koltozol es itt laksz , akkor mar soha nem is fogtok egyutt lakni?
2017. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
78%

Az én kapcsolatom 4 hónap alatt tönkrement onnantól hogy külföldre költöztem. Pedig 2 hetente 4 napra hazajártam

De nem bírtam a távolságot. Beteges féltékenység, hisztik, megmérgeztem az egészet. Kellett a pénz, muszáj volt kiköltöznöm. Végig rettegtem hogy ez lesz a vége. Be is vonzottam. Szerintem drukkolj hogy bejöjjön neki, és menj te is. Jobb élet várhat rátok.

2017. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Ha nincs gyerek, ami összekötne.sztem szétmentek!
2017. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Kissé önzőnek tünsz. Arra nem gondolsz, hogy ő férfiként, hogy érzi magát, hogy te húzod az igát ő pedug munkanélküli? A jobb élet reményében megy ki, neked támogatnod kellene őt.
2017. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha én szeretek valakit akkor megyek vele külföldre. Szerintem tök egyértelmű. De hogy válaszoljak a kérdésedre működni fog a távkapcs kb 1 hónapig. Majd mindjárt jönnek az "igenis lehet távkapcsolatba élni" emberek akik valószínű maguknak se merik bevallani hogy párjuknak már egy külön élete lehet kint más nővel/férfival. Ha szereted mész vele ha meg nem mész akkor nem kell nyavajogni.
2017. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben találtam magam egy éve. Nem akartam, hogy menjen, de segítettem, a pénz nagyon fontos volt számára, tudtam, hogy csak úgy érezheti jól magát, ha pasiként ő tart el, vagy jobb anyagi helyzetet biztosít. Én, ha tudtam volna, mentem volna. Mindegy, rengeteg vita után elment, 3 hónapig volt külföldön, hazajött és minden olyan boldognak tünt. Mielőtt visszament volna, otthon felejtette a tabját és én meg akartam valamit nézni neten...már új barátnője volt odakint. Egy 23 éves lány. Közös csókolózos képek, Velencében sétahajókázás stb. Nekem azt mondta, pénzügyileg még nem jött minden be, közben a másikra költött. Elhagytam, de mai napig fáj, teljesen összetörtem. 10 éve voltunk együtt, házasok. Szóval, ezt ti tudjátok, illetve te, ha féltékeny típus vagy, menj vele, szerintem.
2017. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
82%
Ne akarj tavkapcsolatban elni, borzaszto erzes. Menj a paroddal kulfoldre!! Ha igazan szereted nagyon megfogod banni hogy itt maradtal.
2017. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
Az esetek többségében sehogy nem lehet így élni. Legalábbis hosszútávon. Sok ilyen párt ismerek, ahol az egyik új országban próbált szerencsét. Majdnem mindegyik válással végződött. Ajánlom az Aranyembert. Aktuális olvasmány.
2017. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Ha itthon nem talált munkát, akkor mit tehetne mást? Ha szereted, majd vele mégy. Németországban sokkal jobban élnétek, mint itthon és neked sem kellene agyon gürizned magad, hogy valahogy megéljetek. Ha nem engednéd, arra biztosan rámenne a kapcsolatotok, és semmi nem lenne olyan, mint régen. Egy férfi nem szereti, ha a nő tartja el. Nagyon önző vagy.
2017. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!