Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok távkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Túl sokat hiányzik... én igényelném a jelenlétét, szeretem és ő is szeret, de nagyon leragadt az ő városában, már kiépítette az életét ott, ott vannak a barátai munkája stb.. én viszont itt élek, itt szeretek lenni, soha nem mennék oda lakni az ő városába. Hétköznapokon nagyon keveset kommunikál velem, hétvégente, vagy néha két hetente tud lejönni hozzám, amitől már párszor nagyon kiborultam és már elvesztem minden önbecsülésem is. Mit tegyek? Ott tartok, hogy szakítok, de az a baj, hogy szeretem. De az eszem meg tudja, hogy nem lesz így jó nekem...


20/N



2016. jún. 16. 22:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és itt tanulok... Egyébként én azért nem tudok, hozzá menni, mert nem lenne hol aludnom, mivel mamájánál él, ahova engem soha nem hívnak. nem is ismerem a mamáját. ha jön, akkor tudunk együtt aludni, de ez csak egy éjszakát jelent. aztán siet haza...
2016. jún. 16. 22:49
 2/6 A kérdező kommentje:
még fiatal ő is, 19 éves.
2016. jún. 16. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:

nehéz ügy. sajnos el kell engedni. csak szenvedés meg tötyörgés lesz ebből így. nagyon fiatal vagy, még rengeteg kapcsolatot kell megszakítanod életed során, most ezt gyakorolhatod egy kicsit


tudom, ez most nem vígasztal kicsit sem...de ez a helyzet

2016. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eloszor kezdd inkabb azzal szakitas helyett hogy kommunikalsz vele arrol hogy kevesnek talalod a kommunikaciot. Mert amugy a helyzetetek nem veszes, meg tavkapcsolatnak sem nagyon neveznem es szerintem nalatok a kommunikacio hianyaval lehet inkabb a problema.
2016. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha írok neki néha, mindig percek múlva ír vissza, meg párszavas mondatokat, vagy csak egy szót. Ez engem aggaszt, mert nekem tényleg hiányzik, de ettől az az érzésem, hogy neki nem is annyira... Hívni se szokott, én meg próbálom tartani magam és nem kiakadni, de nem nagyon sikerül. Egyszerűen nincs rendben így, mégis szeretem...
2016. jún. 16. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk azért a távkapcsolat nem így működött még 300 km távolságból sem. Nem akarom az ördögöt a falra festeni de az eddigiek alapján az a sanda gyanúm, hogy te csak így "tartalékba" vagy. Én szinte mindig távkapcsolatban voltam a barátnőimmel de szerintem nem volt olyan nap, hogy szóban ne beszéltünk volna. Az oké, ha dolgozom de este azért mindig van idő a másikra. Kellene, hogy legyen.

26F

2016. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!