Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem elégszik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégszik meg a barátjával?

Figyelt kérdés

Van egy lányismerősöm, aki lépten-nyomon pasikkal flörtölget, holott van barátja.

Amikor látja, hogy nem ő van a középpontban vagy épp velem beszélgetnek, esetleg mosolyognak rám, akkor rögtön közbe lép és szinte "lesöpör" a színről, hogy vele foglalkozzanak, néha kicsit irritáló, pláne ha olyanról van szó akit jobban ismerek mint ő.


Hogy lehet valaki ennyire figyelemhiányos?

Hogyan jelezzem, hogy néha kicsit sok amit művel? Ráadásul szegény barátja erről semmit sem tud, pedig nagyon féltékeny típus, ezek szerint nem ok nélkül...


2017. márc. 18. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy neznek ki ezek a flortok? Szerintem csak te kepzeled annak, mert nem veled foglalkoznak.
2017. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha más pasikra vágy,valszeg nem kap meg mindent a pasijától. Avagy olyan beállítottságú,hogy neki semmi sem elég.

Ha a barátnője vagy,akkor most tesztelheted,mert ha megharagszik azért,hogy megkéred,hogy ne viselkedjen így,akkor nem igazi barátnőd.

2017. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felismerem a flörtöt, és nem fáj, hogy nem velem foglalkoznak mert én kb. leszarom mit csinál, csak pofátlanságnak tartom, hogy amikor beszélgetek egy régi ismerőssel ő akkor is kelleti magát.

Átadtam neki a figyelmet, láttam rajta, hogy majd belegebed, hogy szerepelhessen. :D

2017. márc. 18. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert mindig jobbat akar, próbálkozik hátha kikap egy jobbat, és liánozhat.
2017. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!