Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő csúnyán beszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő csúnyán beszél a barátjával, akkor a barátjától jogos ha ő is visszabeszél a nőnek ugyanolyan trágár szavakat?

Figyelt kérdés
Ha a pasi is csúnyán beszél utána a nővel az azt jelenti hogy az a bizonyos férfi agresszív természetű?
2016. dec. 29. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem, az azt jelenti, hogy fogyatékos, akinek pont ilyen fogyatékos nő való. Normális pasi az első után kivágja az ilyen nőcskéket, és nem fogja eltűrni, hogy így beszéljen vele bárki. De nem is áll be mocskolódni, mert méltóságán alulinak érzi.

Persze az oviban még lehet, hogy ez a menő, de akkor meg ne írd a felnőtt párkapcsolat kategóriába a kérdést!

2016. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kolosszus22 ***** válasza:
53%

Nem azt jelenti, hanem azt hogy nem egy papucs, aki hagyja magát megalázni. Egyre több ilyen kérdést látok, ahol a nők megütik, és trágárkodnak a barátjukkal, stb. aztán ha visszakapnak valamit belőle nekik áll feljebb.

Sztem sok nő nagyon félre lett nevelve, vagy félreértelmezi azt a tanítást, hogy "egy férfi nem üthet meg nőt, vagy nem lehet agresszív nővel", ugyanis sokan ezt úgy veszik h nekik mint nőknek mindent szabad, mert vissza nem kaphatják. Ez nem így működik, értelmes nő sem ütlegel férfit és nem beszél trágárul vele, aki megteszi az meg számoljon vele h vissza is kaphatja és akkor ne is háborodjon fel ezen. Akinek van egészséges önértékelése az nem tűri el h mocskolódjanak vele, akkor sem ha az illető nő, csak azért mert puncival a lábad között születtél és elvileg te vagy a gyengébb még nem hatalmaz fel arra h te megtehess bármit egy férfival szemben.

29F

2016. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Csak annyira lesz a férfi agresszív természetű, amennyire a nő. Sőt, még kevésbé is, egyébként, mert az önvédelem az sokkal kevésbé agresszív, mint a támadás maga.


Egyébként jogosnak nem feltétlenül jogos, de érthető. Ha nekem felcseszi valaki az agyam, én sem igazán válogatom meg a szavaimat. Pedig egyébként igazán jámbor és türelmes természetem van. De a legnyugodtabb, legbéketűrőbb embernek is eldurranhat az agya, ha kellően provokálják. Ez természetes, és nem utal agresszív természetre.

2016. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

A szüleim, ha ilyen tiszteletlen voltam, mindig kiosztottak egy sallert és lám, megtanultam idővel hanyas a kabát. Ezt mondtam a csajnak, ill folytattam, hogy befejezhetem én is a nevelését, de akár haza is mehet a szüleit megkérni, megvárom. Erre mindig vissza szoktak venni.

30/f

2016. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!