Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek "elérhetetlen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek "elérhetetlen" a párom számára?

Figyelt kérdés

Nem játszmázni akarok! :)

Egyszerűen csak sajnos borzasztóan ragaszkodó, bújós és szeretetéhes vagyok és azt tapasztalom, hogy minél jobban igénylem ezt, a páromnak annál kevesebb hozzá a kedve.

Van is az az elmélet, miszerint mindél jobban nem futsz utána, annál jobban fog a másik teperni utána.

A kérdésem az, hogy hogyan kell kicsit hidegebben viselkedni, hogy ne fojtsak meg valakit a ragaszkodásommal?

Mikre kell figyelnem?


2017. márc. 20. 15:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az ilyen nem jo kapcsolat. En is folyton bujok meg minden, masfel ev utan is es egyaltalan nem tapasztalok a paromon semmit, ami arra utalna, hogy unna, zavarna, kevesbe akarna tenni ertem, az o viselkedese is ugyanolyan mint a legelejen.

Legalabbis nekem nem lenne turelmem ilyemsivel faradozni, hogy akkor most odafigyeljek, hogy mikor milyen mertekben lehetek onmagam a parom mellett...

2017. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
1.: megértelek, de én magamról tudom, hogy nem csak egyszerűen bújósabb fajta vagyok, hanem túlzásba viszem ezt. Nincs tökéletes kapcsolat, de szeretnék javítani ezen :)
2017. márc. 20. 15:30
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
Az már rég rossz, ha nem önmagadat kell adnod. És de, te játszmázni akarsz.
2017. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
3.: a javítás nem játszma
2017. márc. 20. 15:31
 5/34 anonim ***** válasza:
Ha te ennyire bújós vagy, akkor olyan párt kell magad mellé keresned, aki ezt viszonozza neked. Ez így nagyon nem jó, hogy meg akarod változtatni a személyiséged.
2017. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

"a javítás nem játszma"


De te nem javítani akarsz egy hibádon, hanem megváltoztatni a személyiséged. A kettő nem ugyanaz. Hidd el, egy jó kapcsolatban ennek nem kellene problémát jelentenie, hogy te bújós vagy.

2017. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

5.: nem a bújóssággal van a baj, ő is szereti, hogy bújós vagyok, hanem azzal, hogy amit én csinálok az már túlzott ragaszkodás.

Nem eldobni kell az egyébként jó kapcsolatot, hanem változtatni, főleg, ha tudod, hogy ez egy túlzott dolog, ami a gondot okozza, nem pedig egy kompatibilitási hiba.

Olyan párt amúgy sem szeretnék, akinek az én irtózatos ragaszkodásom a vágyott dolog, mert egy ilyen illető súlyos önbizalomhiányban (és anyakomplexusban) szenved jóeséllyel

2017. márc. 20. 15:37
 8/34 anonim ***** válasza:
Miert, mi az ami mar beteges a viselkedesedben? Lehet ha konkretabb lennel, jobb valaszokat tudnank adni.
2017. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
31%
Ha ez nem játszma, akkor mi a nemlétező tököm az? :D Kinek akarod ezt bemagyarázni?
2017. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"Nem eldobni kell az egyébként jó kapcsolatot, hanem változtatni, főleg, ha tudod, hogy ez egy túlzott dolog, ami a gondot okozza, nem pedig egy kompatibilitási hiba. "


Igen, ez így van, nem kell eldobni, hanem meg kell javítani. De azt értsd meg, hogy egy jól működő kapcsolatban olyan nincs, hogy túlzott ragaszkodás. Ha már ez felmerül, akkor nem egyenlőek az igények. Egy párkapcsolatban nem ennek kell jelentenie a gondot, amit meg kell oldani. Az meg már kész vicc, hogy te nem akarsz egy olyan pasival összejönni, aki a ragaszkodó lányokat szereti, mert azok a pasik önbizalomhiányosak. Ennyi erővel te is önbizalomhiányos vagy, mert nem tudsz egyedül lenni, ha ennyire ragaszkodó vagy.

2017. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!