Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ember számára egy szenvedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember számára egy szenvedélyes párkapcsolat elérhetetlen dolog?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyjából mindenki találhat magának valakit. Nálam is akadtak jelentkező lányok, volt amelyikkel még össze is jöttem egy időre, de ők sosem azok voltak akikhez igazán vonzódtam. Akiket igazán akartam volna, azoknak sosem kellettem.

Az emberek jelentős része számára egy szenvedélyes, vonzalmon alapuló kapcsolat elérhetetlen?


2014. okt. 14. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

nem értelek.. nekem eddig minden kapcsolatom szenvedélyes volt de ez rajtatok múllik a kapcsolat olyan amivé ti teszitek


de ahogy elnézem a legtöbb embernél az a gond a kapcsolatokban hogy nem kommunikálnak megfelelően egymással és nem mernek megnyílni őszinték lenni mert attól félnek a másik mit szól pedig egy kapcsolatban a nyitottság lenne a legfontosabb

2014. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"a kapcsolat olyan amivé ti teszitek"


Ezzel nem értek egyet.. Én próbálkoztam, hogy meglegyen az a plusz, de egyszerűen sosem jött, nem éreztem azt az igazi, nagy szerelmet, hogy oda vagyok a másikért. Ez mondjuk azért is lehet, mert sosem azokkal jöttem össze, akik nekem igazán tetszettek, mivel nekik nem hiszem, hogy elég jó lennék.

2014. okt. 14. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:

vagy csak a másik fèl nem tett semmit azért hogy érezd mennyite szereted őt!

te hiába tudsz szeretni őszintén,ha nincs ebbe partner akkor ertelmét veszti!

2014. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"a kapcsolat olyan amivé TI teszitek"


nem csak te

ehhez mind a két fél kell !

2014. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a "TI" alatt titeket értelek azaz két embert akik a kapcsolatban vannak (T/2 ti vagytok) :D
2014. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kurtz Bickle ***** válasza:

Itt a kérdező arról beszél, hogy az eddigi kapcsolatai elfogadáson alapultak. "Hát, végül is nem rossz asszony ez". És el is voltak, de hiányzott az az igazi másikért "élés-halás", az igazán jó, tüzes, mégis intim szex, meg az, hogy mikor a másik szemébe nézel, a csillogás mögött meglátod azt a valakit, aki a szemei mögül figyel, és eggyé vagy olvadva vele.

Én legalábbis így interpretáltam a leírást, nekem is ez kéne! Nem mindennapi dolog sajnos.

2014. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!