Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számítana, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítana, ha kiderülne a párodról, hogy az előző barátnőit megcsalta?

Figyelt kérdés

Pár hónap járás után kiderült (rákérdeztem, és őszintén válaszolt), hogy némelyik előző barátnőit megcsalta a párom. Akiket megcsalt, azoknál elmondta azt is, hogy miért, pl. már előtte megcsalta a barátnője, és fiatal volt, így állt bosszút, vagy mert a barátnője csúnyán viselkedett vele. Most nagyon komolyan gondolja velem a barátom, gyanítom, hogy tervben van már, hogy megkérje a kezem, ezért gondoltam úgy, jobb, ha ezt megbeszéljük előtte. Én soha nem csaltam meg senkit. Kicsit elbizonytalanított ez, félek. Tudom, most nem csalna meg, de mi lesz néhány év múlva? Azt mondta, csak azt csalta meg, aki megérdemelte, és ez így is van, de attól még zavar. Nektek számítana, befolyásolna titeket ez?

23/L


2017. márc. 30. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék hozza olyan erzelmileg csökött emberhez, aki megcsalassal buntet. Teged meg nem. De x ev mulva, mondjuk 2 gyerek utan, amikor nem lesz annyi idod foglalkozni vele (ez megesik, teljesen normalis), akkor mi lesz? Teged is megbuntet, mert elhanyagolva erezte a kis lelket?

Sok minden valtozik egy emberen, de az erzelmi intelligenciaja nem tartozik ezek koze.

2017. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már azon fennakadnék ha pár hónap járás után meg akarja kérni a kezemet.

Biztos hogy megrendülne benne a bizalmam ha ez kiderülne. Mi lesz ha terhes leszel esetleg veszélyeztetett és 7-8 hónapig nincs szex közben fölszed némi felesleget szóval már szexi sem leszel és ne asj isten még a hormonok miatt hisztis is leszel vagy szülés utáni depressziód lesz a babával stb. Szerinted milyen gyorsan fog megcsalni? És persze te leszel a hibás hisz eddig sem ő volt hanem mindig más.

2017. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

* föl szedsz

**ne adj isten

2017. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnék olyan alacsony érzelmi intelligenciájú emberrel, aki bosszúból visszacsalja a lányt tisztességes szakítás helyett, meg hasonlók.
2017. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy sírások lesznek itt méh, ha vele maradsz
2017. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így látom. Most még minden rózsaszín. De nincs olyan kapcsolat, ahol ne lenne hullámvölgy. Akkor majd a pasi "jogosan" megcsal téged is, mert okot adtál rá.

Ezek után te se mersz majd kiállni magadért, inkább lenyelsz mindent. Nehogy veszekedés legyen, ő meg elrohanjon egy vigaszdugásra máshoz.


Szerintem hosszú távra ne tervezz vele!

Egyszer félretett, és megbánta: előfordulhat, de tanult belőle.

Többször félrelépni, és gyártani hozzá egy ideológiát, hogy miért volt jogos: felejtős.

2017. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

De gyerekek!! Hiszen megmagyarázta, hogy miért!!! :-D :-D

Jesszus!

2017. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Egy jó kapcsolatban nincs ilyen, ne félj csak maradjatok szeretők.


Pár hónap után leánykérés. Hűha!

2017. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőkhöz, egy ilyen hulladék alaktól semmi jóra nem lehet számítani.
2017. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaki megerdemelte, a visszacsalas is borzaszto gyerekes dolog, egy erett ember ilyenkor kidobja a masikat es kesz, tovabblep. En nem terveznek vele komolyabban, illetve semmikepp nem jegyeztetnem meg el magamat. Eselyt adnek neki, mert van, hogy valaki hibazik, bar ha tobbszor tette meg, akkor tul sokat nem varnek tole. Inkabb ugy allnek hozza, hogy jo lesz amig nincs jobb vagy nem bizonyit evek!! alatt, hogy tenyleg megvaltozott. Ha netan 3-4 vagy akar tobb evig is rendesen viselkedik, akkor talan nekiallnek atfontolni, hogy akarok-e vele lenni komolyabban.
2017. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!