Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a barátnőtök titokban hízókúrázik?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök teltebb és titokban azért eszik többet, hogy még egy kicsit kikerekedjen, csak mert élvezi ezt. Ez nagyon kiábrándító lenne?


28/L



2017. márc. 23. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
A legtobb pasinak igen, eleg elenyeszo azoknak a szama, akiknek az alapbol is nagyobb darab baratnojuk bejonne meg plusz akarhany kiloval.
2017. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Ízlése válogatja.

A legtöbb férfinak nem tetszene, de van, akinek ez pont, hogy fétisként jelenik meg az életében. Így lesznek a tömött nők, akik akár a 200 kg-t is elérik, és szakítás után döbbennek rá, hogy azért ezt nem kellett volna hagyni, mert már egészségtelen.

Figyelj, ha te az ÉSSZERŰSÉG határain belül akarsz hízni(max. 5 kg-t), akkor oké, de ilyen 20-30 kilónak NE akarj felszedni.

Itt már az egészség a kérdés.

2017. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

attól függ honnan hova szeretne jutni


24F

2017. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Körbeugrálnám örömömbe
2017. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Aki egy normál bmi-n belül mocorog, az egy normál/átlagos testalkatot ad, még ha nyíltan is csinálja, nem sokan hagynák ott emiatt.
2017. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Na igen, a "honnan-hova" jó kérdés.

Ha olyan ropi vékony, hogy semmit nem lehet rajta fogni, akkor erősen támogatnám a dolgot.

Ha kellemes molettről kövérre, na azt már nem.

2017. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Én szakítanék vele,igénytelenség.
2017. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha anorexiás, és gebe, még támogatnám is. De ha telt akkor minek hízókúrázik?
2017. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Még mindig jobb mint azok a nők akik olyanok mint a rossz disznó, csak eszik, eszik, de semmit nem hízik. :)
2017. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten szexi, én mindig egy ilyen nőt kerestem :) Ha van kedved, írj privit.

25/F

2017. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!