Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ez? Amikor nkem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez? Amikor nkem tetszik valaki akkor sose szeret belém ha meg nem tetszik nekem akkor meg rögtön bejövök nekik?

Figyelt kérdés
14/f
2010. máj. 12. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Ez az élet. Szokd meg kis köcsög.
2010. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig így járok :S,de most talán nem :D
2010. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokszor jártam én is így 24L
2010. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit tudnék csinálni hogy ne így legyen? :-O
2010. máj. 12. 15:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

általában nem viselkedünk természetes módon, ha tetszik valaki (hanem játszuk az agyunkat) és köztudott, hogy amiben külcsín van, az egy kicsit nincs harmóniában önmagunkkal és ez zavart jeleket kelt.amit a másik fél tudatalatt nem fogad pozitívan.

de amikor természetesek vagyunk, harmóniában önmagunkkal (tehát nem játszuk magunkat, nem vagyunk zavarban, mert a másik nem tetszik) szóval ez vonzalmat ébreszt irántunk

nos remélem érthető

2010. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg altalaban az van,h ha neked tetszik valaki, akkor ra vagy kattanva, irkalsz neki stb. Es gondold el ezt forditott helyzetben. Ha tetszik is az illeto (de nem annyira, hogy te legyel rakattanva), akkor mar neked is idegesito lenne, ha allandoan irkalna. Es az meg a raadas,h az elerhetetlen a legedesebb :)
2010. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

hogyan tudnék természetesen viselkedni minden helyzetben?

2010. máj. 12. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:
pl ha randizol vagy 20 nem tetsző pasival, akkkor kialakul benned egyfajta rutin így a 21-dikkel, aki tetszik, már a rutin erősebb lesz, mint az amennyire zavarban vagy, vagy játszanád magad
2010. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi de egyenlőre fiú vagyok :D
2010. máj. 13. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D:DXDXDXDXDXD Mindig magadat add,ne légy rámenős. Lányoknak van egy belső vészharangja,ha látja,hogy nem adod önmagad, el kezd harangozni az a "bizonyos" és mindent megtesz a csaj,hogy lelépjen :)


22/F

2010. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!