Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy egy lány olyan jeleket ad nekem, hogy bejövök neki, aztán amikor közelednék felé, akkor meg lealáz, hogy képzelem azt, hogy vele valaha is fogok járni?!

Figyelt kérdés

Suliban volt egy lány, szünetben néha odajött tök kedvesen kérdezte, mint tanulok meg hasonlók, aztán amikor közeledtem felé, olyan megalázóan kikosarazott.


16F


2011. febr. 26. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

sznob fiatal kis csitri.

Ne is törődj vele soha nem fogjuk a lányokat megérteni

20/f

2011. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szűzkurvä, nem kell vele foglalkozni.
2011. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány élvezi, ha ilyen módon szívathatja a fiúkat.
2011. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alázd meg a kis krvát, megérdemli!
2011. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert egy gonosz kis kutyapiszok, azért. Talán még a barátnőivel is fogadott, hogy vajon mikor hív el randizni a szerencsétlen.
2011. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pontosan így történt, randira hívtam! :(((
2011. márc. 10. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Talán azért tette mert csalódott párszor és le szeretné vezetni ezt egy szintén hímnemű egyeden. Csak ugye sajnos neked semmi közöd nincs hozzá, de úgy gondolja az egész férfi nem hibás, pedig egy-kettő ütötte a sebet rajta.


Tettem én is már hasonlót, bár megjegyezném a kiszemelt áldozati különbséget: a srác azért tette nekem magát, mert csupán egy estés lánynak hitt, össze-vissza kamuzott nekem, csak hogy megszerezzen az ágyban..

2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egyetlen egy tyúk..ne ásd alá ezért az életed hátra levő és maradék bizalmát kérlek szépen.

Azért mert ő elutasított, szerethető vagy.

2011. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

Barátom.. jegyezd meg, de nagyon gyorsan!


1. tinikorban nem p@csöl az ember csak egy lánnyal, nem egy lapra tesz fel mindent( pont az ilyen pics@k miatt)

2. Ha egy csaj a adja a jeleket akkor VÁRJ!! hogy meddig adja a jeleket( napok/hetek/hónapok ha kitartó akkor talán lehet esélye nálad

3. közben persze a többi 2-3 csaj aki a jeleket adja azokra is figyelj, de soha ne lépj konkrétan max adj te is jeleket( azokkal nem tud lealázni a csaj, mert ugye nem bizonyítható a csajok is letagadják:-))

4. Amelyik csak hamarabb próbálkozik be nálad azzal foglalkozzál a többi kuka.


Kb ennyi!


Nálam bevált anno a gimiben és sose estem pofára, mert nem léptem a csaj meg tepert ha meg nem tepert volt más csaj aki igen :-)) Mindig volt csajom.


És figyeld meg mindig van több lány is aki adja a jeleket..szóval ha ésszel csinálod nem eshetsz pofára..amelyik leányzó meg feladja mondván, hogy a fiú nem lép vagy mulya vagy az a csaj annyit is ért.


Most nem azt mondom, hogy a csajok udvaroljanak, de hidd el ki lehet ugrasztani a nyulat a bokorból egyszer egy csaj jeleit semmibe vettem 8 hónapig és 8 hónapon keresztül "loholt" nézett, adta a jeleket és nem bírta tovább megtört és sírva szerelmet vallott egy buliba:-))

2011. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezen könnyen lehet segíteni, ne csajozz, én is ezt teszem xD. 17/f
2011. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!