Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiatal lány ilyen mostanában?

Figyelt kérdés
Szóval már elég rég nincs normális bnőm,egyszerűen nemtudok olyat találni....Próbáltam fiatalabbak ismerkedni hátha ők még nem olyanak de mrá a 14-15évesek is cigiznek,füveznek dugnak össze vissza.Jóh énsemvagyok egy szent,felőlem csinálja de hogy már 14évesen....Lehet énvagyok hülye hogy 17évesen egy normális kapcsolatot akarok? Nemkeresek egyáltalán tökéletes lányt csak azért nelegyen olyan hogy ha sétálunk már a 40. embernek állunk meg köszönni,nelegyen az hogy két hét múlva aztmondja szia van más stb stb ilyen lány nemlétezik már vagy mivan?
2010. máj. 12. 16:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Nem, Ne erre fogd, hogy miért nincs barátnőd.
2010. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
47%
de létezik..én 15 vagyok, igaz, hogy cigizek, de szerintem ez nem olyan nagy dolog (és igen, anyu előtt is rágyújtok, tudja és nem menőzésből szívom!) és már 11 hónapja van barátom:) nem jó helyen keresgélsz!:)
2010. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
dehogyis nincs:) csak rossz helyen keresgélsz...az tény,hogy nagyon sok ilyen lány van,akik azt hiszik,hogy cigiznek,meg mindenkivel megdugatják(ezt nem akarom szeretkezésnek,vagy szexnek írni) magukat akkor "menők" lesznek,de ez nem így van...amit nem értenem meg:) igen 14 éves vagyok szeptemberbe 15 és nem vagyok ilyen lány :) túl vagyok egy egy éves és egy 2 hónapos kapcsolaton,elég érettnek mondják a gondolkozásom korom ellenére és hidd el hogy rajtam kívül vannak még ilyen lányok,akik nem cigiznek/füveznek stb...és szerelemre vágynak:) én sem vagyok az a jó fajta kislány,de ezeket a dolgokat nem fog azért csinálni,hogy menőbb legyek:) kitartás:) 14/l
2010. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagyok és még szűz, sőt nem is cigizem és sose füveztem még.

szóval nem. nem mindenki olyan

2010. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nemsokára leszek 16, nem cigizek, nem iszok, nem drogozom, bulizni se járok.
2010. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen,például én sem.Viszont azt tapasztalom,hogy a legtöbb fiú csak arra hajt,hogy lefektesse a lányokat,nem pedig normális kapcsolatra vágyik.Jó tudni,hogy léteznek olyanok is,mint te:)

17/L

2010. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

ma 17:11


Szia! Mit csinálsz a szabadidőben? Csak kíváncsiságból.

2010. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

17:11


Sportolok, barátokkal vagyok, nem vagyok sokat otthon, és ha arra gondolsz antiszoc sem vagyok, rengeteg barátom van fiatalok, idősebbek, lányok és fiúk egyaránt.

2010. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!