Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennetek milyen kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek milyen kérdések merülnének fel, ha a szerelmetek (pasitok) hasonlóan állna hozzátok?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes dolog történt velem, nem is tudom hova tenni, ezért gondoltam kíváncsiságból megosztom itt a gyik-en.

Meglátogattam a barátomat Németországban, most voltam nála először, mivel itthon ismerkedtünk meg, itt találkozgattunk pár hónapja. 4 napra mentem összesen, csak ennyi fért bele, de ennek is örültem. Kicsit furcsa volt, hogy kb.sehova nem mentünk, bevásárolt a Lidl-be nekem erre a pár napra, meg kétszer ettünk a Mekiben, amiről már itthon mondtam, hogy finoman szólva nem szeretem. Amúgy ő főzött otthon vacsorát, ezzel levett a lábamról, mert bár egyszerű étel volt, de nagyon finom. Egyik nap bevitt a városba, mert azt hitte, szeretek vásárolgatni, de nekem eszem ágában nem volt ezzel időt tölteni akkor, amin ő meglepődött, mert ezt a programot tervezte be aznapra. Miután hazajöttem elmondta, hogy azért nem mentünk "puccos" éttermekbe, kávézókba, azért nem kaptam tőle még egy virágot sem, mert nem akar mást mutatni, mint a valóság, és kb.ne a pénzéért szeressem. Padlót fogtam, mert ismeri az értékrendemet, pontosan tudja, hogy mit gondolok erről a témáról. Amúgy ő teljesen átlagos életet él, egyszerű foglalkozása van, szóval ezért sem értem, mit akart ezzel a "teszteléssel".

Köszönöm a válaszokat.


2017. ápr. 3. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Idióta.
2017. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokan már annyira túltolják ezt, hogy ribizlinek tartják azt a lányt, akinek mondjuk egy éttermi vacsi jól esik. Nem akart rád költeni, hogy teszteljen úgy, hogy te nem két ezer forintot költöttél arra, hogy kimenj hozzá? Igazán jó arc, tényleg.. 23/F
2017. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem tesztelés ő egyszerűen ilyen!

Nem jár puccos helyekre akkor miért vigyen téged oda???

Igaz én legalább elvinnék egy nőt ide oda a környéken szétnézni. Kisebb túra, séta, látványosságok megtekintése. Én szeretem az ilyesmit, lehet ő meg tök jól elvan bent a lakásban is.

Ezen amúgy nem kellene fenn akadnod, ki ilyen ki olyan, ha nem tetszik hanyagolod és ennyi.

2017. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés merülne fel, hogy miért vagyok még a barátnőke, ha egy csoor virágot nem vesz mondván, hogy egy ilyen gesztustól kezdve majd én anyagilag ki akarom őt használni. Akkor mindketten nagyon félreismertük egymást.
2017. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Még annyit, h februárban volt a szülinapom, nem voltunk akkor sajnos együtt, én itthon, ő kint. Vett egy csokor virágot, lefényképezte, és elküldte nekem ezt a képet. Azt mondta, kint megkapom...

az akkor már száraz csokrot...

2017. ápr. 3. 14:03
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Tenyleg micsoda pucc venni cirka 3 euroert egy szebb szal rozsat meg elvinni egy etterembe a baratnojet... egy kave megivasarol meg ne is beszeljunk. Az mar a pazarlas felsofoka, amit Vajnai Timi is megirigyelne... gondolom, az utikoltsegedet is te fizetted, o meg kegyesen varta a puncit. Az ilyen fillerb**szo emberektol, ha no, ha ferfi mentsen meg az eg...
2017. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én fizettem az utazásomat, s bár említette, h odaadja, nem történt meg, én pedig ebből nem csináltam ügyet, mivel első alkalom volt.
2017. ápr. 3. 14:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, sosem fog eszebe jutni. Aztan, amikor megunja az ingyen hozza repulo puncit, majd hozzad vagja, hogy o mennyi penzt koltott rad, mert hiszen FOZOTT rad az ottleted alatt... ezt a viragcsokros dolgot meg inkabb nem is kommentalom. Ez mar a szanalom rohogogorcs kategoria egy olyan hapektol, aki irto penzesnek akar latszani, de valojaban velejeig proli.
2017. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Igazad van sajnos.
2017. ápr. 3. 14:34
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Nő vagyok, de ha valaki Németországból miattam repülne Budapestre, biztos, hogy először feltérképezném, hogy őt mi érdekli, aztán szerveznék pár programot, városnézést, kirándulást, hajókázást, vagy bármit, ami őt is érdekli. A négyből két nap biztos főznék itthon, de a másik két nap elvinném vacsorázni. Mivel a nagyon puccosakat én sem szeretem, keresnék egy olyan közepes árfekvésűt, ahol magyaros ételeket adnak, vagy mondjuk a kiránduláson ennénk egy turistaház teraszán, vagy elvinném a Vásárcsarnokba, és ott végigkóstolgatnánk a hurka, kolbász, lángos és egyéb kínálatot, de lenne még millió ötletem. Az biztos, hogy a Lidl-t és a Mekit nagy ívben elkerülném. Azt tegye meg majd akkor, ha hazamegy.


Az jó, hogy nem akart másnak látszani, mint a valóságban. Most már tudod, hogy ha összekötöd az életedet ezzel a fickóval, soha az életben nem fogsz tőle egy szál virágot kapni, és soha nem fogsz étteremben vacsorázni.

2017. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!