Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fogadjátok el azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadjátok el azt, ha a szerelmetek még mindig tartja a kapcsolatot az exel?

Figyelt kérdés

Volt egy párom,de vége lett a kapcsolatnak. Eltelt pár hónap,és újra elkezdtünk beszélgetni. Találkoztunk is. És úgy viselkedtünk, mintha mi sem történt volna. Ugyan úgy fogtok egymás kezét,csókoloztunk,öleltük egymást és kívántuk. Megbeszéltünk egy újabb

randit . Ez is tökéletesen alakul.

Viszont megláttam,hogy ő még mindig tartja az exével a kapcsolatot aki csak kihasználta . Nekem ez rosszul esik és csalódott vagyok. Ő azt hajta engem szeret,csak engem,én kellek neki nem más ,nem a levegőbe beszélt,összeillünk mint a zsák és a foltja,vele nem illik össze,értem aggódik a világon egyedül és ilyenek. De Én akkor is rosszul érzem magad amiért beszél az exével. Úgy érzem őt szereti, mert anno

miatta is mentünk szét. Én képtelen vagyok elfogadni,hogy beszélnek. Ezért inkább kiléptem a képből,de keres és ír. Egyébként a csajnak nem kell (olyan 23 éves lehet) csak szórakozik vele,mindig is ezt tette,és külföldön van tanulni,szóval feltételezem nem hamar jön vissza.

A férfi 30 éves én 25.



2015. júl. 6. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem csal meg, nem érdekel, kivel tartja a kapcsolatot, lehet az éppenséggel egy vagy több ex is. Mit tennél, ha egy elvált, kisgyerekes apukával jönnél össze?
2015. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, h téged zavar ez a helyzet, h tartja vele a kapcsolatot, ha annyira te vagy a nagy szerelem, mint ahogy állítja, meg fogja vele szakítani a kapcsot, h bebizonyítsa a szavai igazak, nem csak szájhősködés.
2015. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de felnőtt emberekről beszélünk. Ha jóban maradtak, és a pasi mégis megszakít minden kapcsolatot, akkor papucs... Én ezt sose kértem egyik páromtól se. Azt igen, hogy a közös páros fotók ne legyenek nagyon szem előtt nyilvánosan, de az érthető. Veszítettem így el jó barátot, úgy, hogy nem volt köztünk semmi több. Rosszul esett, de ennyit ért a barátság, semmit ezek szerint...
2015. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

A sztori nem teljesen kerek egész, hiszen a "miatta mentünk szét" sem tisztázott. Ha akkor is csak az volt a bűne, hogy beszélt az exével, akkor no comment...

Felnőtt emberekről beszélünk. Ha egy kapcsolat véget ér, a jó viszony fennmaradhat. Esetleg az utcán is menjen át a másik oldalra, hogy a te kis éretlen lelked megnyugodjon?

2015. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!