Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családom és barátaim a utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családom és barátaim a utálják a párom, mit lehet tenni ilyenkor a béke érdekében?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kedvesemet, lassan egy éve vagyunk együtt harmonikus kapcsolatban, már szóba került, hogy ha ilyen jól fog működni a kapcsolatunk, akkor a későbbiekben szó lehetne akár eljegyzésről is. De a barátaim, leginkább a legjobb barátnőm utálja, ha beszélgetünk, biztos, hogy elkezdi szidni. Próbáltam neki szépen, csúnyán, mindenhogy elmagyarázni, hogy nekem mindkettejük fontos, legalább próbálja elviselni a gondolatot, hogy nekem ő kell. Párommal nem egyszer összekülönböztek, most ott tartunk, hogy a párom is egyre ellenszenvesebb vele. A baráti kör többi tagja vegyes érzelmekkel fogadja, de ők legalább tekintettel vannak rám is. A családom egyöntetűen megszavazta, hogy nem hozzám való a srác, már ott tartunk, hogy ha eljön értem, akkor be sem jön a házba, inkább kinn ácsorog az utcán. Folyamatosan kapom az ívet, hogy miért pont ő. Ha virágot hoz, miért hozza, ha nem hoz, akkor jön a "múltkor hozott" szöveg. Festettük a konyhát, ott volt a barátom is, pakolt, hordott, csinálta, amire szükség volt, este mégis volt egy félórás monológ, hogy semmirekellő és mihaszna, jobb lett volna, ha itt sincs. Anyám szerint buta, nem vagyunk egy értelmi szinten, de ezt úgy jelenti ki, hogy a közel egy év alatt nem beszélgettek többet egyhuzamban, mint 5 perc. Az a baj, hogy lassan nem bírom idegileg a dolgot. Mérgezi ez a helyzet a családi, a baráti és a párkapcsolatomat is, senki sem elégedett, és rajtam csattan az ostor. Lehet valamit tenni ilyenkor?
2010. máj. 12. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a csávód cigány és a családod tudja, hogy a 6 gyerektől nem leszel boldog.
2010. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12-ben egyeztünk meg, hogy kijöjjön egy focicsapat. de ez még titok, nem hiszem, hogy megtudta volna már valaki... Én tűzoltőzenekart szerettem volna, de a barátom azt mondta, annyi szoptatástól már lógna a mellem. Remélem, ezen kuncogtál egy sort, ugyanúgy, mint a kommenteden =)
2010. máj. 12. 18:37
 3/8 anonim válasza:
76%
Én mikor bemutattam a barátomat anyukámnak olyan szinten megsértette anyámat h sírt anyu...azután szólnom sem kellett és a barátom bocsánatot kért..azóta anyummal jóban vannak és most leszek vele együtt 1 éve..sztem hha beszélnél az ismerőseiddel h adjanak neki 1 esélyt és ísmerjék meg akkor tlán minden helyre jönne..
2010. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én eddig 3-ból egy anyósjelöltel nem jöttem csak ki. A többiekkel nagyon jól elbeszélgettem, van amelyikkel még mindig.


Amelyikkel nem szerettük egymást ott érdekes volt a viszony. Nem mondtuk ki, csak kerülgettük egymást. Aztán egyszer a fejemhez vágta hogy nem értek semmihez és nem tudom feltalálni magam meg át akarom verni. Amikor megmondtam neki hogy nem szeretem más kárára feltalálni magam mint ő akkor kicsit összevesztünk. Aztán még a fejéhez vágtam hogy a családját eladná kilóra ha megvennék... Pár hétre rá szakítottam az aktuális bartnőmmel.


A mostani anyóssal is jóban vagyok.

2010. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, mi lenne a jobb, ha szakadna a cérna, vagy ha továbbra is én lennék a szélén.... Engem az ő családja nagyon szeret, nővére ha poénkodik, sógornőnek hív, anyósjelöltem kifejtette, hogy szeretné, ha én lennék a menye. Ezen kicsit besokkoltam, hogy tényleg ennyire szeret a családja. És rossz, hogy ez fordítva nincs így.


Próbáltam én beszélni már mindenkivel, de a vége mindig az lett, hogy villámhárítóként funkcionálok.

2010. máj. 12. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én exem ezt megunta. Én lány 24 ő fiú szintén 24.

A családját és a barátait választotta a kapcsolatunk helyett. Most él szerintem mint Marci hevesen én meg szenvedek. Azt kell megtanulni szerintem,hogy a család mindig melletted lesz akármit teszel. Ha rossz fiúval vagy együtt ha rendessel akkor is ott lesznek ha szarban vagy. A szerelmed mellett ha nem tartasz ki (hiszen ő a te választásod) akkor meg mit ér a kapcsolat???Elvileg őt akarod férjednek ő lesz a családod!!!!

Ezt mond el anyudéknak is és fogadják el a döntésed, hiszen felnőtt emberek vagytok. Nálunk anyuci nyert:(

2010. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk is volt egy két feszültség.elsőnek apám jó erősen hátba vágta.szarrá oltott mindekit a családban apu 3 perc alatt és a paismat is.aztán én elsírtam magam és el mentünk itthonról.persze így később vissza gondolva tök vicces volt.párom csak röhögött rajta.de jött bátran ide.

barátaimmal nem nagyon beszél mert ostobának tartja őket e úgy ahogy jóban vannak.

2010. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem semmit.idővel csak el fogadják.páromat is el fogadták hála.már tök jól kijönnek.lassan mi is egy évesek vagyunk.a párom szülei meg vegyes érzelemmel tekintenek rám.mindig mondják,h miattam hagyja abba a fia a tanulását mert h meg jelenek náluk.vagy h unják,h haza kísér a párom és még nálunk ragad.vagy h nem kéne bulizni járnunk.de ezt csak egyszer merték mondani mert a párom ki állt értem és nagyon csúnyán le oltotta a szüleit.
2010. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!