Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy a fogyókúra alatt ne legyek kedvetlen és morcos, elég feszült szoktam ilyenkor leni pláne délutánonként alig lehet hozzám szólni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem jól van így és nem akarom elüldözni Magam mellől az embereket! Mi okozza ezt? Van valami aminek a szedése javít az ember kedélyállapotán ilyenkor?
2010. jan. 16. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát eleve nem értem egyáltalán hogy jutottál idáig hogy fogyózni kelljen.

Ezt csak magadnak köszönheted. VAlószínű h bemagyarázod magadnak hogy nem fogsz fogyni, és ezt ki is mutatod.

Mindig legyen előtted az ideális testalkat. Vizualizáld magad előtt.

2010. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, az első igazán kedves válasz volt :-S az értékelendő inkább, ha az ember elhatározza, hogy szeretne fogyni, egészségesebben élni. Kedves Kérdező! Annyit tudok javasolni, hogy ne koplalj! Egyél sok gyümölcsöt, szerintem attól már félig jobb kedve lesz az embernek :) nomeg a sport, a mozgás is nagy segítség. Az is feldobja az embert, főleg, ha sikerélménye van. De ha szó szerint fogyókúrázol, koplalsz, akkor szerintem nem is várhatsz mást, minthogy rosszkedved legyen. Ennyi a tanácsom, meg az, hogy ne tablettákba, meg csodakészítményekbe menekülj :) sok sikert!
2010. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz azokkal a gyümölcsökkel. Némelyikbe elég szép szénhidrát mennyiséget elhelyezett a természet :)

Egyél gyümölcsöt persze, de nem sokat.

Mozgás, sok fehérje, kevés szénhidrát, kitartás, OPTIMIZMUS!!

Ennyi a lényeg ;)

2010. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a szöllőcukorra esküszöm, nekem bevált jobb kedvű vagyok tőle,egy csomag egy nap Gymcsöt pedig ananászt, greapfruitot egyél sokat mert zsírbontó a hatásuk.
2010. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 igabcsy ***** válasza:
50%

Jézusom.... egy zacskó szőlőcukor naponta????

Ha ezt én is megenném, állítom már 120 kiló lennék.

Az én javaslatom is az, hogy semmiképp ne koplalj.

Az idegességed lehet pszichés eredetű eleve a tudatos fogyókúra miatt, de lehet pl. annak is következménye, hogy az egészséges táplálkozás, vagy a több mennyiségű folyadékfogyasztás hatására a lerakódott méreganyagok felszabadulnak és próbálnak kiürülni a szervezetből.

Ettől pl. lehet fejfájásod is. Ha ez az oka, akkor megnyugtatlak, hogy ez viszonylag gyorsan el fog múlni.


Mindenképpen fontos a megfelelő vitamin pótlás, amit kétféleképp juttathatsz a szervezetedbe. Vagy természetes úton zöldségekkel és gyümölcsökkel. Vagy vitaminbogyók szedésével. (ki erre, ki arra, ki mindkettőre esküszik)

Részemről a természetes pótlásnak vagyok a híve. Szerintem amikor éhes vagy, de nincs ideje a főétkezésnek akkor egyél egy-egy szem almát vagy narancsot.

De én ennél is sokkal többre tartom a zöldségleveket.

Legjobb a frissen centrifugázott, de lehet készen is kapni bio zöldségleveket. Nem olyan egetverően drágán, mert fél liter 300 ft körül van. Ezt két napra eloszthatod.

Ha magad csinálod, akkor kb. 50-60 dkg zöldségből lesz kb. 5 dl lé. Én úgy szoktam, hogy a zöldség fele sárgarépa, a többi pedig vegyesen cékla, uborka, paradicsom, káposzta, ... mikor mi van itthon.

Mióta naponta iszom zöldséglevet, rengeteg energiám van, fitt vagyok, és mellette éjszakánként mélyen és jól alszom.

Próbáld ki!

2010. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe, és nevess sokat.
2010. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!