Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra gyanakszom, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra gyanakszom, hogy a párom fent van a badoon?

Figyelt kérdés
Tegnap este miközben nyomkodta a telefonját, az üzenetlistájára ráláttam, és egy volt munkatársától láttam egy bejövő üzenetet, ami úgy kezdődött, hogy "Ezt nézd meg! www.badoo........." ennyit láttam az üzenet elejéből csak, ugye nem volt megnyitva, csak a listába láttam. Azt sem tudom, hogy ezt ő kapta, vagy ő küldte utoljára annak akivel üzenetezik. Le akartam tölteni a badoot a telefonomra én is, hogy szépen megkeressem rajta a párom, de a telefonom azt írja, hogy nem lehet letölteni rá. Gépről gondolom csak működik valahogy, ma szépen kipróbálom.... Még arra is gondoltam, hogy nem-e csak valami reklámja annak a k.csög oldalnak amit mások nevébe küldözget, de nem akarok naiv lenni. Mit csináljak? Nem ez lenne az első alkalom, hogy hasonló oldalon találom meg a párom.
2017. ápr. 10. 05:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem alaptalan a gyanakvásod.

Keresd csak meg.

L

2017. ápr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerem ezt a társkeresőt, de ha jól sejtem Facebookal van összekötve. Hogy tud azon csajozni, ha közben megtalálják a Facebookon ahol gondolom te is ott virítasz mint barátnő?
2017. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy reklám. Igaz én üzenet formájában nem kaptam, de mint Facebook ismerősöktől "meghívóként" igen. Asszem hasonló szöveggel is. Próbálj meg rákeresni, viszont ha nem találod meg, akkor is azért én a helyedben megkérdezném, h nem kutakodásból, csak múltkor láttad fél szemmel ezt az üzenetet. A reakciójából látni fogod, h igazat mond-e vagy blöfföl.
2017. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez egy üzenet amit tovább küld valaki előrébb kerüljön a randi listában,tehát önmagában ez még semmit nem jelent
2017. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta rákérdeztem konkrétan, gondoltam nem fogom magam idegesíteni kutakodással. Azt mondta nem tudja miért kapta az üzenetet, kérés nélkül át is küldte, de igazából hiszek neki. Amúgy a badoo kezdőlapja volt a link. Tök gáz amúgy, hogy küldözgetik boldog boldogtalannak, felesleges félreértéseket meg feszkót generálva...Aki akar, úgy is tudja hol kell regisztrálni ha ismerkedni akar.
2017. ápr. 10. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is fenn voltam, párom is... Egy fhos, random küldözget mindenkinek minden szart, mikor én is már kb. hérom éve be sem léptem.
2017. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én voltam fenn, töröltem magam, de még most is kapok néha levelet tőlük. Nem kell ehhez fenn lenni, elég, ha egyszer fenn voltál.
2017. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!