Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy őrizgeti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy őrizgeti a facebook-ját, hogy csodálkozik, miért gyanakszom rá. Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk, két éve együtt vagyunk, sokat csókolózunk, megvan minden, ha együtt vagyunk, szeretés van ezerrel, de ha felmerül a facebook téma, teljesen kiakad, hogy mi közöm hozzá, hogy ő kikkel levelezget, de amúgyse levelezget lányokkal. Előttem be se lép a fiókjába, az ismerősei háromnegyedét nem is ismerem, de egy csomó lány is van köztük. Oké, hogy ,,semmi közöm" a levelezéseihez, de ez így már nem fura?
2013. jún. 18. 15:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
De hogy jön fel a téma?
2013. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

A körítés fura csak.

Ami igaz az igaz.Tényleg semmi közöd hozzá.

2013. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Facebook, ezt még csak problémának sem lehet nevezni. Ha rúzsnyomos lenne a farka, na akkor kapnál normális választ.
2013. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 ameoland ***** válasza:
100%
Valóban, mi közöd hozzá? Nem feltétlen ellened szól csak nem értem, hogy ez a "adjuk meg egymásnak a másik jelszavát" stb..stb.. miért jó.
2013. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Ne gyötörd vele! Ha engem így piszkálnak csakazért sem mutatom meg a profilomat. Ha nem bízik bennem akkor úgy kell neki. Nehogymár bizonygatnom kelljen az ártatlanságomat amikor nem tettem semmi rosszat!
2013. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van teljesen mivel ez mar olyan tema amihez nincs kozod mert nem csak az o dolgai hanem olyan temakrol dumal spanokkal amihez masnak ni.cs koze
2013. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Flörtölgethet.
2013. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Furának nem fura. Lehet, hogy úgy látja, te olyan féltékeny típus vagy. Az én barátnőm is ilyen, ezért nem adom meg semmilyen jelszavam neki. Nincs mit takargatnom, de tudom, hogy ő a legkisebb, legártatlanabb apróságot is felfújná, így viszont béke van és nyugalom.
2013. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Már konkrétan rá szoktam kérdezni, hogy megmutatja-e, és akkor megnyugodnék... Nem is tudom, hogy kezdődött... Fura, hogy mikor ottvagyok, minden oldalt nézeget, csak a facebook-ot, pedig tudom, hogy ő is használja rendesen, mint minden tizenéves. Odakötik a sulis témák is pl, a partikat ott beszélik le stb. De mindig nemet mond, hogy nem, nem nézhetem meg. Tökre nem érdekli, hogy ez nekem rossz, és bizalmatlanságot szül. Én nem félek előtte levelezni. Nem vagyok hárpia, de nem értem, mi az, hogy semmi közöm a dolgaihoz... Mégiscsak járunk...
2013. jún. 18. 15:47
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom elolvasni a leveleit. Csak azt szeretném látni, kikkel szokott levelezni, mert az előzményei nem azt mutatják, hogy ,,lányokkal soha". Nagyon nem...
2013. jún. 18. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!