Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti járnátok olyan csávóval, aki megszabná, hogy mennyit Facebookozhattok, telefonozhattok?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi joga nincs hozzá :D 22/L
2017. ápr. 13. 23:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de olyannal se járnék, aki folyton ezeken lóg, és ezt gondolja életnek.
2017. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem . Sosem lennék olyannal aki meg akarja nekem szabni, hogy mit csinàlhatok és mennyit. Egyébként függő nem vagyok, naponta kb 10-15 percre van megnyitva a face esténként, benézek a privàt csoportjaimba a baràtnőimhez, meg ha kaptam üzenetet, + egy- két engem érdeklő bejegyzést amit előre vettem a falon, hogy ne keljen keresni. Kb ennyi. Ezek utàn be szoktam zàrni. Amúgy nagy sorozatimàdó vagyok, és ha neten vagyok inkàbb azokat nézem vagy jàtszom. Hobbim is van, illetve sokat olvasok. Senkinek nem hagynàm, hogy bàrmelyikben is korlàtozni akarjon. Szerencsére normàlis pàrom van aki tiszteli a dolgaimat, ahogy én is azokat amiket ő szeret.
2017. ápr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
15ös, de jó😍 Sok boldogságot!
2017. ápr. 14. 07:37
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Sose jönnék össze olyannal,aki bármit is megszabna.Nagyon irritál,ha valaki beleszól a dolgaimba,megakarja mondani mit-és mit ne csináljak.A pasim nem a főnököm.

20/L

2017. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Koszonom:)))
2017. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen formában nem tűröm a korlátozást. Ha egy egész álló napot a Facebookon akarok lógni, pizsamában kakaót szürcsölve, akkor az lesz. Bár ehhez nyilván nem lenne kedvem. :D


Mi ügyelünk arra is, hogy egymással töltsünk időt, tehát ha reggelizünk, akkor együtt, telefon nélkül, akkor is ha teljesen bambán csak nézzük egymást mert még túl reggel van. :)

2017. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Költőnő? ***** válasza:
Mehetne amerről jött.
2017. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mit írt a 15-ös, és miért törölték?
2017. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
10%

En jarnek ilyennel, mert alapbol nem nyomom azt a szart sokat. Nekem kapcsolat valo nem a gyerekes virtualis vilag. Akinek erre van igenye az nojjon fel :D

20/L

2017. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Noisy23 ***** válasza:

En paromat nem erdekli h mit csinálok de nem is logok egész nap a neten. Csak fb-om (engem erdeklo posztokat megnezek,vicces videokat,beszelgetek a csaladtagokkal - nem egy orszagban elunk- es ennyi) meg WhatsApp-om van,nem elek virtualis vilagban...

Párom a foci oldalakat bujja gyakran ami meg engem nem erdekel. Felnottek vagyunk,nem féltékeny tinik... ;)

2017. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!