Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti járnátok olyan csávóval, aki megszabná, hogy mennyit Facebookozhattok, telefonozhattok?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi joga nincs hozzá :D 22/L
2017. ápr. 13. 23:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
36%

En jarnek ilyennel, mert alapbol nem nyomom azt a szart sokat. Nekem kapcsolat valo nem a gyerekes virtualis vilag. Akinek erre van igenye az nojjon fel :D

20/L


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.


Most a sok facebook függő feminista atomfüggetlen pícsä duzzogva jól lepontozta. Az ilyen facebook függő tyúkoknak maximum valami páva férfinek nem nevezhető tükörhobbit való aki szintén egész nap nyomkodja a telefonját ahelyett, hogy értelmesen élné az életét vagy új dolgokat tanulna/ismerne meg.Nyugi, mi valódi, normális férfiak sem járnánk egy ilyen hülye pícsäval aki még egy babgulyást se tud normálisan megfőzni vagy nem lehet egy értelmes beszélgetést folytatni vele mivel a facebooknak hála a verbális készségei egy majom szintjére degradálódtak.Az a baj, hogy nem a pasitoknak kellene megszabnia, hogy mennyit telefonozhattok hanem még gyerekkorotokban az apátoknak kellett volna jól felpofoznia titeket ilyenek miatt.

Hajaj most én is le leszek pontozva a sok otthonülő, unatkozó délig alvó tepsiseggű, lájkéhes, munkanélküli némber által.

2017. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tökmindegy, hogy fészbuk, vagy bármi más - az egyik ne "szabja meg" a másiknak, hogy mit csinálhat - egy párkapcsolatban semmi képen se.
2017. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
81%
22. Ez itt a lényeg. Ha valami nem szimpatikus abban amit a màsik szeret, akkor nem kötelező együtt lenni vele.. Annyira ostoba dolog màsokat leszólni. Nem kell minden percben tanulni vagy dolgozni. A kikapcsolódàs nem erről szól. Ettől még nem a virtuális vilàgban élünk, felnőtt embereknek is kell a szórakozàs.
2017. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
21es úgy lepontoztalak,mint a s**r!! ;) A többieknek kösziiiii
2017. ápr. 14. 18:24
 25/25 anonim válasza:
30%
21-es mindent leírt amit kellett...
2017. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!