Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi nem szokik le a piáról és nem mükődik egy 10 éves kapcsi, abból sose lesz semmi?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk párom már akkor is ivott, de akkor még babusgattam féltettem, kisérgettem haza a kocsmából nehogy baja legyen (elüsse egy autó,vagy elesik és beveri a fejét,stb.)

Aztán később jöttek a veszekedések,h a hétvégéket nem tölti velem,minden héten buli.. Pár ruháját is szétvágtam h ne tudjon menni sehova, de semmi nem hatott. Majd beszéltek a fejemmel h részeg emberrel felesleges veszekedni. Utána jött a lesz-rás,már nem érdekelt hogyha elmegy, inkább minél később jöjjön ,h ne kelljen hajnalban készenlétben lennem miatta. (enni adni, felkelni beengedni,stb.) szóval igy teltek hétvégék hajnalai,éjszakái)

Bár tudom h szeret,soha nem kellett félnem mellette mindig megvédett, menő volt a városban, mindenki szerette. Mindent megvett nekem amit csak akrtam,jószivből. De ezek a dolgok már igy mennek több éve,én pedig már undorodok tőle szexuálisan,szinte már kényszer..

Nem merem neki mondani h nem szeretem,pedig tudja ő is, és részegen ő is mondja h fejezzük be. De aztán józanon meg ugy viselkedik mintha semmi sem történt volna, mint egy kisangyal, segit mindenben,figyelmes..

És ez idegesítő,mert semmibeveszi h előtte meg megalázott.

Meddig müködne igy ez az egész? Ő már nem fog megváltozni? Vagy egy határozotabb személyiség kéne mellé?



2017. ápr. 15. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 év alatt nem változott, akkor mitől valtozna ezek után ?
2017. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Mitől változna meg?

Én csak 23 évig piáltam, bár kísérgetni nem kellett, nekem az volt egy ó pillanat, amikor rájöttem, hogy a gyerekeimnek elég szar apa vagyok.

Az lendített ki belőle, úgy tűnik neki nincs ilyen erős tényező a világban, de nem a te hibád az.

2017. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

"Pár ruháját is szétvágtam h ne tudjon menni sehova"


Egyszer az én ünneplős selyem alsó gatyámat is szétvágta az asszony. Abban jártam télen bulizni, mert alsó tájékon mindig könnyen megfáztam. Nem értem, ti nők mikor jöttök már rá, hogy az ilyen rongálós praktikák nem válnak be?!

2017. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert utána józanon mondja h többet nem akar inni és minden megváltozik majd és én azt várom. Csak félek ha szakítok,akkor úgy járunk mint a hiradóban sokan.. Féltékenységből végem velem és magával is. Na jó ez így elég durván hangzik,és valószínű nincs is alapja a feltételezésemnek,csak bennem van a félsz,mert a semmiért is féltékenykedik. aztán megcsaltam,de már mondtam neki is h nem akarok több olyat. Sőt mással se akarok lenni.. de úgysem hinné el..
2017. ápr. 15. 23:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj, ha van alapja, ha nincs - félelemből maradni egy ilyen leépülő pacák mellett az nem jó.

Lépj le, ha van bármi lehetőséged, ha leszokik a piáról, majd utánad mehet.

2017. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Mivel alázott meg ? Azért kérdem, mert azt nem írtad.
2017. ápr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
És még sosem mondta el, hogy konkrétan miért iszik?
2017. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
A piálós emberek állítólag jobbak az ágyba ez igaz?
2017. ápr. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fish1 ***** válasza:
83%

Ez így nagyon gáz. Az egész.

Az alkoholista ember függő. Neki a függősége tárgya az első, a legfontosabb. És a függő ember mindig menekül valami elől, gyáva szembenézni saját magával és a gondjaival. Ezért iszik. Mert akkor bekómál az agya és nem kell gondolkodni, minden mindegy olyankor.

A kocsmából hazakísérgetés is gáz. Meg miért kéne készenlétben lenned miatta? Enni adni? Nem bírja kivenni a kaját a hűtőből és megenni egyedül? Meg beengedni? Nincs kulcsa, vagy nem együtt laktok?


Józanul szerintem azért viselkedik kezes bárányként, hogy kompenzálja a sok tré dolgot, amit részegen tesz veled szemben.

Megváltozni csak akkor fog, ha tényleg akarja. Saját maga miatt, nem miattad vagy más miatt. Enélkül nem fog menni, mert a megfelelésből való megváltozás csak 1-2 hétig tartana.

Az ígérgetése meg nem ér semmit, mert nem gondolja komolyan. De részedről sincs következménye az egésznek, ezért is teszi meg azt, hogy lenyugtat egy ígérettel, aztán megy minden ugyanúgy tovább.

Nem, nem fogod tudni megváltoztatni.

Minél előbb lépj ki ebből a "kapcsolatból", mielőbb még rosszabbra fordul. Félelemből meg ne maradj senki mellett, mert pont ezzel tud manipulálni.

2017. ápr. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megalázás.. pl.:előttem más nőknek kezet csókol, bokol, vagy mondja h jó a segge,stb.. más nőkkel táncol

Bár azt is mondja nekik h csak engem szeret,blabla..

Jóképű,így a nők szeretik,sokan hajtanak rá,mert jó szíve van.

Ivásra mindig van ok, vagy féltékeny vagy xy szülinapja névnapja van..

Utolsó NAGYON HASZNOS volt,Köszi!!

2017. ápr. 16. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!