Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves lányok: még nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok: még nálatok is úgy működik, hogy ha látjátok, hogy a férfi elég hamar belétek habarodott, az kiábrándító?

Figyelt kérdés
Én megértem, ha az, de tényleg őszintén érdekel a véleményetek ezzel kapcsolatban. Köszi!
2012. nov. 20. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az? Ha két ember szereti egymást, azt hívják párkapcsolatnak. ;)


Miért, te szégyelled az érzéseidet?


Én a szerelem első látásra híve vagyok, tehát igen, habarodjon belém azonnal. És én is őbelé.

2012. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy mi a hamar és, hogy mi a valakibe habarodás :)

A barátomon nagyon korán észrevehető volt, hogy tetszem neki (persze ez fordítva is így volt), mielőtt összejöttünk. Aztán 3 hónapra rá vallotta be, hogy szeret.

Nem tudom, hogy ez korai-e vagy sem, de nem ijesztett el magától.

Az igazat megvallva azért kell(ene) várni a szerelmi vallomással, mert a pár héten belül közölt "szeretlek" kicsit hiteltelennek és meggondolatlannak tűnhet.

2012. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ezt tapasztaltam első válaszoló:) Amíg nem mutattam ki az érzéseimet, addig oda meg vissza volt(ak) értem, amint kimondtam a bűvös szót, először rendben volt a dolog, de nagyon hamar megváltozott minden negatív irányban. Azért merült ez fel bennem,mert már nem egyszer megtörtént, szóval inkább magamnak hagyom az érzéseimet és ki nem mondom hónapokig azt a szót:D
2012. nov. 20. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez azért van, kedves kérdező, mert általában az ilyen érzelmes férfiak szokták kifogni a legtuskóbb lányokat. Az érzelmesebb lányokat pedig tuskó férfiak. Nem mindig igaz az elméletem, de általában sajnos igen.


Ne hamarkodd el a szerelmi vallomást, mert nem biztos, hogy méltó az illető rá, hogy hallja.

Várjál vele. Teszteld le a csajt előtte.

;)

2012. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát igen... Amíg nem mondja ki, hogy mennyire oda van értem, addig oké. Viszont amikor már érzem rajta, hogy nagyon ragaszkodik és tudom, hogy nála már csakis én vagyok a képben, az egy kicsit megrémít. Valahogy úgy érzem menekülnöm kell. Most is ez a helyzet, de nem akarok menekülni. Mindig emlékeztetnem kell magam, hogy az elején tetszett :D Nem vicc!
2012. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na igen, pont ez érdekel, remélem olvasod kedves válaszoló:) Miért érzed úgy, hogy menekülnöd kell? MI a gond azzal, hogy csak te vagy képben??
2012. nov. 20. 23:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, tényleg :D De megpróbálok válaszolni. Igazából megijeszt :) Olyan mintha felelősséget kéne vállalnom magamra. Úgy értem, hogy ugye nekem tetszett, tudom, hogy én is tetszek neki és ezután már egyenes út vezet ahhoz, hogy az ő és én "mi" legyen. Persze nem bánnám. De olyan vagyok, hogy nehezen mutatom ki az érzelmeimet, pedig már nem vagyok tini.

Hmm, meg meg talán az, hogy amikor még nem mutatja ki, hogy mennyire oda van értem, akkor olyan magabiztos, határozottnak tűnik. Laza és imádnivaló :D Viszont amikor elkezdi a kedvességet, figyelmességed túlzásba vinni, onnantól kezdve már gyengének és sebezhetőnek tűnik, ami kicsit kiábrándító. Talán ez lesz a megoldás :)

2012. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Világos:D Pont erre gondoltam én is, pontosan erre, most azért örülök,hogy jól okoskodtam:D Köszi!!!
2012. nov. 20. 23:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2012. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tartom kiábrándítónak, ha én is beleestem akkor tiszta idill!

Ha nem szerettem bele, akkor talán kicsit nyűgös.

2012. nov. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!