Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi azt mondja szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi azt mondja szeret, de te nem tudod neki mondani, akkor mit mondj?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
4 honap, de elotte is kavartunk.
2017. ápr. 18. 16:41
 12/15 anonim ***** válasza:
A kérdés az, mennyire akarod ezt a kapcsolatot, tudnád e szeretni ezt a fiút. 4hónap nem sok idő még...
2017. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=mdgSFv6YMeM

Vagy mondhatod, hogy tudod, vagy simán öleld/csókold meg.

Én is voltam már hasonló helyzetben, és még leszek is jó eséllyel, mert nálam lassan alakulnak ki a dolgok, de nem érzem úgy, hogy magyarázkodnom kéne, hogy "én is nagyon kedvellek, meg jól érzem magam veled, de blablabla...". Ha nem akarnék vele lenni, nem lennék, ez szerintem egyértelmű, a kapcsolat kezdetén meg úgyis letisztáztuk, hogy ki mit keres és mit vár el magától a kapcsolattól, nem lennénk együtt, ha pl én csak valami kötetlent keresnék, ő meg a nagy szerelmet.

2017. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Igen ahogyaz előttem lévő írja,hogy csokoldmeg vagy üsd el valami poénnal de nehogyazt mond már hogy "én még nem" úristen hogy lehet ilyrn tanácsot adni.

Én is igy voltam a párommal tudtam hogy ő kell és hogy rajongok érte de nem tudtam neki mondani de ő meg igen aztán mindig eltereltem vagy elpoénkodtam azóta imádjuk egymást ennek már 6 éve.

2017. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 az, hogy elpoénkodod, mint még gyerekes vagy és nem tudod lekommunikálni az érzéseidet, pontosan ugyanazt az üzenetet közvetíti a srácnak, mintha azt mondanád, hogy te is kedveled, csak idő kell még neked. Ezt nyilván elég egyszer elmondani, nem kell minden alkalommal, onnantól kezdve, mikor mondja, megcsókolod vagy valami, nem kell mondani semmit. Majd mondod, ha te is úgy érzed.
2017. ápr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!