Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogy reagálnátok ha egy olyan pasi kezdene közeledni hozzátok akinek nem megy az ismerkedés? Szinte nem tudna mondani semmit.

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Ebben az esetben lehet, hogy fel se tűnne, hogy közeledni akar.

Másrészt nekem fontos, hogy el tudjak beszélgetni a pasival, ha csak ülünk és nézzük egymást, akkor hamar elválnak útjaink.


Lehet, hogy más nőnél ez nem gond, nekem ez az egyik, aminek működnie kell.

2016. febr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit kéne csinálnom hogy ne legyek ilyen?Bele kéne törődnöm hogy nekem nem megy?
2016. febr. 4. 08:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak csendben néz? Hát ha külsőre elfogadhatóan néz ki,akkor próbálnám én a beszélgetést kezdeményezni, témákat felhozni,kérdezgetni. Ha ez megvan,akkor viszont neki kell már lépnie,mert ő a férfi.


Elhívni egy kávéra,vagy koncertre mondjuk

2016. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért kéne beletörődnöd, inkább változtass rajta. Beszélgess emberekkel, nem csajozási szándékkal. Úgy könnyebb, nincs tétje. Iskolában/munkahelyen, akárhol. Idővel jobb lesz.
2016. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam beszélgetést kezdeményezni.Sose mentek az ilyen dolgok nekem.
2016. febr. 4. 09:22
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg nem venném a lapot, mert hát miből. Azért akkora önbizalmam nekem sincs, h mindenkiről azt feltételezzem, h azért van a közelemben, mert biztos bejövök neki.

Ha nem tesz semmit, akkor nem lesz semmi. Kivéve, ha nagyon jóképű és pont az esetem, mert akkor én is rajta lennék az ügyön, h minél hamarabb történjen valami.

2016. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarok tőle valamit, akkor átveszem én az irányítást, és nem biztos, hogy megvárom, hogy lépjen. Ha közömbös számomra vagy taszító, akkor nem fog feltűnni, hogy próbálkozni akar.
2016. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem volt ilyesmi :D Kis aranyos volt, meg hízelgő, de sajnos nem tudtam komolyan venni. Értékeltem egyébként, mert annak ellenére, hogy látszott rajta, hogy fogalma sincs, mit csinál, elég közvetlen volt, viszont pont vizsgaidőszak közepén voltam, én olyankor nem pasizok, nem is nagyon akartam ismerkedni amúgy se, meg nem is nagyon jött be, részben az esetlensége, részben pedig a feminin viselkedése miatt.
2016. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis akkor hogy közeledik, ha nem beszél? Szerintem én se venném komolyan, vagy azt hinném, hogy érdektelen vagyok számára.
2016. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sehogy nem reagálnék. A semmire nem lehet sehogy.Ha meg megállna előttem valaki és egy mukkot se szól, csak bámul pár másodperccel később játszódna is a fejemben a "... RUN" meme és elhúznék.


Férfi vagy, ha akarsz valamit közeledj.Nekem ez mindig alap volt. Legyen talpra esett, maga biztos a pasi aki velem akar lenni, ne egy nyámnyila gyávácska akit meg leszólítani is nekem kell. Senki nem esz embert,mitől félsz?

Köszönj, kérdezz, mondj valami oda illőt, dícsérd meg valamijét ami hirtelen tetszik rajta (lehetőleg ne testrész legyen a jó a segged szöveg nem mindig játszik 🤣), ha valaki sokat várakozik hívd meg egy kávéra..

2020. szept. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!