Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közeledjek olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek olyan lány felé akinek barátja van? El szeretném csábítani? 21/f

Figyelt kérdés

Próbáljatok meg elvonatkoztatni a rosszindulatú rögtön ítélő fröcsögéstől jó? Én csak magára a kérdésre szeretnék használható választ kapni nem a személyes véleményetekre vagyok kíváncsi arról, hogy én miért vagyok ilyen meg olyan se**fej, hogy merészelek más barátnőjére ránézni stb. A lány 18 és régóta tetszik már nekem vsz régebb óta mint a srácnak akivel nemrég összejött. Én rajtam kívül álló okok miatt eddig nem tudtam közeledni hozzá, egyszerűen nem mozogtunk egy körben, rengeteg problémám volt az elmúlt időszakban nagyon sok dolog történt és valahogy nem jött össze a dolog. De közben egyáltalán nem mondtam le róla, és nem is voltam más lánnyal mert bár már egy ideje egyedül vagyok nekem csak ő tetszett. Erre kiderül, hogy nemrég összejött egy sráccal aki egyébként világi nyomorék. A tény, hogy ezzel jött össze kissé elbizonytalanított de még nem estem át azért azon a ponton, hogy lemondjak a lányról, nem vagyok az a típus. Ő is jobban járna.

Valamelyik nap olvastam itt egy nagyon hasonló szitut az enyémhez ott is a kérdezőt kezdték valamiért oltani, hát gondolom erre itt is számíthatok és én vagyok a gonosznak beállítva. De mivel nem ismertek sem engem se senkit a sztoriból ezért higgyétek el nekem, hogy én aki ismerem a másik srácot én tudom, hogy ő egy beképzelt elkényeztetett kis p*cs, ti is ugyan ezt gondolnátok róla mint én. Ennyit az erkölcsi oldalról, én viszont szeretném ezt a lányt. Nem akarok rosszat neki, de őszintén szólva nem hiszem hogy élete szerelmét találta meg vagy hogy ez amúgy is egy hosszú távú kapcsolat lesz szóval igazából várhatnék is ölbetett kézzel amíg szingli lesz de nem vagyok ilyen türelmes és úgy érzem tennem kell valamit. Van/volt esélyem nála ez biztos.


2017. ápr. 18. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd o azt eldonti, hogy kit talalt vagy nem talalt meg abban a masik sracban. Az meg hogy neked nem szimpatikus (nekem meg az nem szimpatikus, ahogy masokrol frocsogsz, mikozben magadat probalod jo szinben feltuntetni...), az egy dolog. Nekem sem szimpi a szomszed, ez megsem ad felhatalmazast arra, hogy mondjuk letapossam a viragait vagy beleszoljak az eletebe. Ha lett volna nalad eselye, vagy komolyabb erdeklodott volna irantad, akkor most veled lenne. De nincsen, mert mast valasztott, es neked ebbe nincsen jogod beleszolni. Ha szimpi az illeto, ha nem az.
2017. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ha a pár között nagyon erős a kapocs, te csinálhatsz bármit, fejen is állhatsz, akkor se fogod tudni őket szétszakítani. Időpocsékolás. Nincs a környezetedben elég szingli csaj?


Ja, persze, mindig az kell, ami nem lehet a tiéd.


Egyébként pedig, mit érdekel téged, hogy a másik egy p..cs? Az ő élete, te pedig foglalkozz a tiéddel, ilyen egyszerű. Nem kért meg téged senki, hogy játszd el a világmegmentő szerepét.

2017. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, pedig egy s eggfej vagy. Nem kell a kifogás, hogy miért nem léptél. Te szidhatsz másokat, hogy világi nyomorék, de téged ne szidjon senki? Szánalmas vagy.
2017. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd tiszteletben mások kapcsolatát. Ha egy kis pöcccsel jár, akkor is, mert ez az ő magánélete. Majd ha szakítanak akkor lenne tisztességes lépned, de hát manapság az önbecsülés, és a gerincesség is kiment a divatból...
2017. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lány a másik srácot választotta és lehet, hogy neked is fontos a lány, de ha így van valóban, akkor próbáld meg elengedni, ne nehezítsd meg az életét és a kapcsolatát azzal, hogy kavarászni kezdesz vele csábítás céljából. Ha tényleg szereted, hagyod, hogy magától jöjjön rá ki az aki hozzá illik és ki az aki nem.
2017. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha a kapcsolat gyenge, és a lány ezt kihasználva tovább áll, akkor van esélyed, de ha szeretik egymást, akkor komolyan nincs esélyed, akármit csinálsz...

Ha nincsenek régóta együtt, akkor attól függ mennyire korrekt a lány, mennyire tisztességes...

2017. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Pedig egy undorító kis furakodó féreg vagy kérdező. Ha ezt akarnád csinálni az én barátnőmmel akkor minimum az állkapcsod törném szilánkosra. Akit meg kinéztél tudd dönteni, hogy kivel akar együtt lenni.

Az igaz hogy pont veled, ezért beszoptad.

Ezt annyira, de annyira sajnálom :'( *sarcasm*


24/F

2017. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*tud
2017. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lányként/nőként pont az ilyen paliktól másztam mindig falra... Szerintem nem szorul magyarázatra, miért.


De megerősítem a válaszokat, majd a lány tudja, kit/mit akar, ne pofázz bele!

2017. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!