Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki tetszik, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, csak az a bökkenő, hogy én egy elég visszahúzódó lány vagyok ő pedig elég népszerű. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk, nem osztálytársak. Hogy tudnék közeledni hozzá mikor folyton "nagy arcokkal" van körülvéve ?(felsőbbévesekkel is). Nem fogok odamenni félretúrni mindenkit h "hely cicafiu van mar gazdad?" uh az ilyen jellegű válaszoktól kimeljetek meg. csak ertelmes valaszokat varok.

2013. márc. 12. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Metróval közlekedj hozzá!
2013. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andii:) válasza:
54%
Hát jelöld be közösségi portálokon (facebookon) ha visszaigazol azmár 1 jó pont..kezd el lájkolgatni az állapotait,képeit ha ő is lájkolja az még 1 jó pont aztán irj rá..ha személyesen találkoztok köszönj neki és ha neki is tetszel te akkor ő fogja kezdeményezni a beszélgetést.
2013. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szokásos középsulis klisé :D


Az átlagosnak szánt csaj "beleszeret"(???) a nagymenő arcba. (Véletlen nem kosarazik a gyerek? He-he-he)


Ha Hálivúdban lennél akkor most jön az, hogy a csávó odamegy hozzád hogy hülye matekból és nem tudja a leckét segíccsé neki.

2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kicsit fiatal vagy,de ha tetszik,akkort legyel te is nyilt vele.
2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ez jo otlet de nem tul nyomulos? eddig fiuk akik testszettek az osszeset en jeloltem be es egyikbol se lett semmi. Rajuk irtam 1x 2x de ok sose kezdemenyeztek chatelest.

Na mindegy azert megpròbalom hatha szerencsem lesz.

Metro? :D ez nagyon tetszik

Köstonom az eddigi valaszokat!

Tovàbbra is várom a hasznos tanácsokat.

2013. márc. 12. 18:49
 6/8 A kérdező kommentje:
haha... akkor porzljart mert en is hulye vagyok matekbol :D
2013. márc. 12. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha beteg vagy és az ismerősöd a közösségin tőle kérd el a házit. Ha találkoztok és téged néz álld a tekintetét. Ilyen kis egyszerű dolgok sokszor jók.
2013. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de en is nezzek a szemebe vagy csak ott alljak? mennyi ideig? mert nem akarom h azt higyje h bamulom
2013. márc. 14. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!