Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megtudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok bocsátani a megcsalást (csók által)?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy megcsalt a barátom egy másik lánnyal csókolózott(nem volt részeg,teljes tudatában volt) szakitottam vele, de most visszasirja magát. Sirva jött hozzám hogy mindent megbánt és életében nem tévedett ilyen nagyot,most rájött mennyire szeret, vissza akar kapni. 3éves kapcsolatról van szó. Ti mit tennétek?
2017. ápr. 19. 13:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Aki 1x félrelép az félre fog többször is. Én nem fogadnám vissza. De te tudod, h mennyire vagy rászorulva egy ilyen pasira
2017. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kizárt, hogy egy ilyet megbocsátanék. Nem fogom magamból bohócot csinálni, hogy megcsalt valaki és mégis viaazafogadom.
2017. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Miért merül fel benned egyáltalán ez a kérdés? Erre válaszolj légyszíves!
2017. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

még józanul? :O

én am tuti kidobnám, jajj tévedett rájött...és legközelebb mikor fog rájönni? -.-


24F

2017. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
mert elhittem neki hogy meg fog valtozni
2017. ápr. 19. 13:23
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
Akkor meg magadra vess
2017. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

az a pasi, aki teljesen szereti a párját, harmonikus a kapcsolatuk, szerinted ő mennyire fog más csajjal csókolózni?

semennyire!


ha megtette, akkor nem szeret, ennyi.

2017. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
kedves utolso elotti hagyjuk az ironiat jo? gondolod hogy ezzel segitesz?
2017. ápr. 19. 13:31
 9/29 anonim ***** válasza:
44%
Egy dolgot tanulj meg: az emberek sosem változnak meg. Tégy ennek tükrében...
2017. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Ha nem változik, nyilván nem jó, ha megváltozik is ez a kis affér valószínűleg a bögyödben lesz. Ezért nem lett volna érdemes újra kezdeni, mindenesetre azt te tudod mit bírsz és mit nem.

30/f

2017. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!