Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók által lehet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók által lehet valami betegségem?

Figyelt kérdés
Valami betegséget elkaphatok a pasimtól? 15/L
2011. aug. 3. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Herpesz? Az egyik legismertebb...
2011. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz. erre én is gondoltam. esetleg valami más?
2011. aug. 3. 18:32
 3/13 anonim ***** válasza:
mononukleozis a legnagyobb para... csókbetegségnek is hívják és igen kemény betegség olvass utánna
2011. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A herpesz ilyen.Aztán ott van az úgynevezett csókláz.A latin nevét nem tudom...valami mono...mindegy is.Ezt az első csóknál mindenki elkapja,a tünetek nagyon eltérők lehetnek.Olyan ez,mint a bárányhimlő.Egyébként a cseppfertőzéssel terjedő nyavajákat tudod elkapni.Megfázás,torokfájás stb.
2011. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha egészséges akkor nnem amugy van pld herpesz azt tökéletesen ellehet kapni csók által és amugy sok baci csak igyt ud terjedni ha pld tüsszetünk és sok miliónyi apróc csepp nyálal átkerülnek a bacik de ha a fiudnak nincsen baja és te sem vagy a lebetegedős fajta ember akkor a herpesz és az AIDS-en kivül nagyon nem fenyeget semmi de nem vagyok orvos viszont következtetek hogy annyian csókolóznak de szinte nem is hallani csók által fertőzött személyről
2011. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aidset is el lehet így kapni.


Még mielőtt valami tudatlan ezt cáfolná: a szájüregben mindig van valami apró seb, vagy sérülés, amiből/amibe a fertőzött testnedv be/ki tud menni.

2011. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi utána olvasok . 1 napja h csókolóztam először, de még herpeszem sincs.
2011. aug. 3. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
herpesz és mononukleózis, nekem is ezek jutnak eszembe. de monot máshogy is el lehet kapni és ha már volt egyszer, akkor immunis vagy, szóval lehet, hogy emiatt nem kell aggódnod :)
2011. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ink örülj neki, ne parázz :D
2011. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jól van nem parázok :D megnyugodtam :)
2011. aug. 3. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!