Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Nemtudom hogy ezen felel kéne -e emelkednem.

Figyelt kérdés
Volt egy bnőm aki 14 éves és szakitottunk mert keveset tudtunk talizni de most ugy néz ki hogy megint összejönnénk de vki tegnap felvett msn-re és meztelen képeket küldött róla h ilyen a volt bnőm és h "fél városnak" megvan... De mentségére szóljon a képek már fél éve készültek és sztetek azóta megváltozhatott??Én meg még mindig szeretem?? Lécci segitsetek de csak normális válaszokat irjatok!! Előre is köszi!! 16/F
2010. máj. 14. 06:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Megváltozhatott de nem valószínű.
2010. máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ne is haragudj de ha valaki 14 évesen meztelen képeket mutogat magáról alapból nem jönnék vele össze! 23/F
2010. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nah figyelj szerintem mérlegelj... akiről 14 évesen pucér kép készült..az érdemes bármit kezdeni párkapcsolat terén? sztem nem
2010. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
uuuuristen:S:S Kezdj inkább tisztességes önmagára valamit is adó lánnyal, sokkal jobban jársz vele, még neked is megalázó lenne hogy a barátnődet ennyien látták már meztelenül...
2010. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazatok van de sajnos azt a fél évet nem olyan könnyű elfelejteni...:/ és amugy is mondták h egy kicsit k.... a csaj de amikor vele jártam direkt figyeltem is rá amikor csak tudtam és nekem nem tünt fel... meg ismerősöket is kérdezgettem ők is azt mondták h újabban már nem olyan...szal nemtudom :S a képek meg már mint ahogy kiderült h ki küldte át a telójáról a sajátjára utána meg mindeki másnak az 1 éve volt már kb.. köszi az eddigi válaszokat és továbbra is várom őket:D
2010. máj. 14. 12:19
 6/10 A kérdező kommentje:
és még mielőtt félre értené vki nem más csinálta a képeket róla... hanem ő saját magáról... ismerek még ilyeneket de ők nem tárolják úgy h mások véletlenül is hozzáférhessenek :)
2010. máj. 14. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:

figyelj halgass rám ugyan ezt megjártam én is 3 évig szenvedtem a csaj miatt de utána kidobtam mert jó sok mindent megtudtam róla és jól tettem am (16L volt)

17/F

2010. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
22:33 (Y) igazad van én se fogok utána futkározni főleg h most kiderült minden a képeket ő küldte át mindenkinek akikkel együtt táncol fiúknak megvan...és én velem meg járt és nem is szólt róla semmi és még úgy sem h rákérdeztem... szal sztem ennyi nekem elég volt belőle...és köszi a válaszokat :)
2010. máj. 14. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:

07:31-esvagyok.

Addig felejtsd el amíg nem késő, fél év még nem olyan hatalmas idő, persze sok, de egy ilyen lány nem érdemli meg egyenlőre hogy foglalkozzál vele! Esetleg majd ha kicsit felnő, biztosan megbánja majd a dolgokat, de most csak kinevettetnéd magadat mellette. Nagyon gáz ha 14 évesen mutogatja magát mindenkinek...találsz te jobbat:) sok sikert!

18L

2010. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
06:48-as sztem is az lesz a legjobb és a legegyszerűbb főleg h már volt akik mondták is jó a volt bnőd mert ők is látták a képeket...szal már nekem is elég ciki:S és beszéltem is vele h csak barátok maradunk:) és köszi a választ =)
2010. máj. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!